Головна / Влада працює / Мер Сокаля минулого року закликав керівників дитсадочків відмовитись від збору коштів від батьків. Які зміни відбулися?

Мер Сокаля минулого року закликав керівників дитсадочків відмовитись від збору коштів від батьків. Які зміни відбулися?

Міський голова  Вадим Кондратюк ще 2016 року закликав керівників ДНЗ міста звести збір коштів із батьків до мінімуму та в найближчий час взагалі відмовитись від них

30 травня 2016 року Сокальський міський голова Вадим Кондратюк зібрав у себе керівників дошкільних навчальних закладів, щоб ще раз поговорити з ними про закриття садочків у літній період, про виділені кошти на миючі засоби та про збирання коштів  у дошкільних закладах на різні потреби – повідомляє http://sokal.lviv.ua/. (новина за 30 травня 2016 року )

У нашому місті функціонують 5 ДНЗ (№1, 5,7,8 та 9), керівники кожного з яких запевнили, що повідомлені про терміни закриття закладу та ознайомили із ними батьків своїх вихованців. Щодо виділених коштів на миючі засоби присутні зазначили, що кошти поступили нещодавно, в березні ще збирали гроші на три місяці.

Вадим Іванович зазначив, що  усі необхідні кошти на потреби дошкільних установ завідуючим потрібно вказувати у заявках на наступний рік. Враховувати не лише миючі засоби, але й канцтовари на потреби закладу, необхідну кількість заправок для катриджів, засоби для косметичного ремонту груп та ін. щоб звести збір батьківських коштів до мінімуму, а найближчим часом взагалі відмовитись від них.

Чи щось змінилося за останній рік у дитсадках міста?

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!