Влада працює

Мешканці Дублян і Білгорощі можуть подати заяви на компенсацію за пошкоджені вікна та двері внаслідок атаки ворога

Мешканцям Дублян і Білгорощі, житло яких було пошкоджено внаслідок атаки російських шахедів, що відбулась 1 січня, компенсують відновлення вікон та дверей.

Подати документи у Дублянах можна у місцевому ЦНАПі, а до мешканців Білогорщі приїде адміністратор і допоможе з подачею.

Як розповіла директорка департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Валентина Бартошик, заяви на відновлення чи заміну вікон та вхідних дверей у своїх помешканнях мешканці Дублян можуть подати у Центрі надання адміністративних послуг, що на вулиці Шевченка, 4. До заяви потрібно додати також акт обстеження пошкоджень, який складає представник департаменту міської агломерації. Домовитися про проведення обстеження можна за телефоном 067 161 19 83.

А до мешканців Білогорщі приїде виїзний адміністратор і допоможе подати документи одразу на місці після складання актів представниками районної адміністрації. Також мешканці можуть подати документи самостійно до найближчого ЦНАПу.

У разі виникнення запитань щодо компенсацій та допомоги міста, можна звернутися до Служби підтримки ЦНАП за телефоном: 093 297 57 95.

Нагадаємо, вночі 1 січня, Львівську громаду атакували російські шахеди, завдавши значних руйнувань. У Дублянах ударною хвилею вибило вікна у гуртожитках, амбулаторії, каплиці та будинках. А на Білогорщі повністю зруйновано Музей Шухевича та постраждало кілька приватних будівель. Фахівці оперативно на місці провели виїзне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ухвалили усі необхідні рішення для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Голос Сокальщини на GoogleNews