Головна / Влада працює / Митний пункт “Угринів-Долгобичів” працює завдяки Євро-2012

Митний пункт “Угринів-Долгобичів” працює завдяки Євро-2012

З 5 червня почав діяти новий пункт митний пункт пропуску Угринів-Долгобичів, а минулої суботи голова облдержадміністрації Михайло Костюк взяв участь у відкритті дороги, яка веде до пункту пропуску. Дорогу ТзОВ "Автомагістраль-Південь" (Одеса) відремонтувало за місяць. Нині підприємство взялося за реставрацію дороги, яка межує з Волинською областю.

Начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Тарас Сиротинський зазначив, що з восьми кілометрів відновленого шляху, чотири  будівельники фактично поклали заново, ще чотири  розширили. У зв’язку із складністю на цьому відтинку, кошторисну вартість ремонтних робіт ще уточнюють. Орієнтовно з держбюджету на "середній ремонт" дороги УгринівХоробрів витратили 50 мільйонів гривень.

Начальник Львівського прикордонного загону, підполковник Олександр Адамчук підкреслив, •що спільний контроль здійснюють українські прикордонники та митники, перевірка автомобіля з трьома пасажирами займає не більше п’яти хвилин. За кілька днів державний кордон через цей пункт пропуску перетнули понад двісті легкових автомобілів українців та понад 400 наших співвітчизників.

Основне призначення пункту пропуску  малий прикордонний рух. До 2015 року він пропускатиме лише легкові автомобілі, автобуси та невеликі вантажівки (на початковому етапі розрахований на 1500 легковиків, 100 автобусів, 300 вантажівок). Згодом тут планують збудувати другу чергу переходу, тож кордон зможуть перетинати автомобілі всіх типів і марок.

Голова ОДА Михайло Костюк зазначив, що Сокальщина отримала серйозний стимул для економічного розвитку, адже дорога прямує до нового пункту пропуску через державний кордон УгринівДолгобичів. Він задоволений якістю виконання робіт, зазначивши, що в області буде "європейський стиль переходу". Водночас зауважив, що "роботи по дорозі ще не завершені, адже немає кюветів для стоків води".

Треба серйозно попрацювати з водовідводами на узбіччя, хочу щоб ви приділили увагу цій проблемі,  висловив побажання Михайло  Костюк.
Під час зустрічі з жителями Угринова він також наголосив, що довколишні села потребують інвестицій, нових суспільноекономічних відносин. А дорога  це життя, вона оживить бізнес, підштовхне розвиток краю. Очільник області зазначив, що після завершення усіх будівельних та дорожніх робіт на цьому КПП та на МАПП "ГрушівБудомеж", що у Яворівському районі, Львівщина отримає шість сучасних переходів.

Хоробрівський сільський голова Володимир Сава проінформував присутніх, що у селі визначили сім земельних ділянок, на яких збудують шість об’єктів придорожньої сервісної інфраструктури: АЗС, торгові заклади, готельновідпочинковий комплекс. А ще, що відкриття дороги пожвавило  життя у селі. Але, на превеликий жаль, під час ремонтних робіт великоваговий транспорт зруйнував сільські дороги. Тепер селяни сподіваються, що фірмапідрядник, як і обіцяла, їх відновить.

 Ми не заперечували, щоб брали грунтосуміш на будівництво, але при умові, що по закінченні прокладання цієї дороги, вони відновлять 3,5 км під’їзних шляхів до населеного пункту. На сьогодні дорога зруйнована. Понищені всі комунальні дороги в Угринові. Вони обіцяють відремонтувати, але обіцянки  це не є гарантії,  зазначив В. Сава.

Голова облдержадміністрації Михайло Костюк також вів мову з жителями Угринова щодо підтримки сільськогосподарських підприємств, створення кооперативів, продажу молока та м"яса.

У відкритті дороги в Угринові також взяли участь голова Сокальської РДА Микола Мисак, перший заступник голови РДА Володимир Катерина, керівник апарату Марія Христинич, заступник голови районної ради Володимир Чуб, депутати районної ради Роман Сташкевич, Василь Береза.

Василь СОРОЧУК.

 

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen + 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!