Головна / Влада працює / Микола Пасько: Сокальська лікарня забезпечена необхідними засобами захисту мінімум на 2-3 тижні в умовах роботи з коронавірусними пацієнтами

Микола Пасько: Сокальська лікарня забезпечена необхідними засобами захисту мінімум на 2-3 тижні в умовах роботи з коронавірусними пацієнтами

Приклад відповідального політика показав нині голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин , який привіз до Сокальщини 4,5 тис.масок, 50 одноразових захисних костюмів, гумові рукавички для медичних закладів району. Це все придбано його власним коштом. Але основна мета візиту – планування дій щодо ефективного функціонування ( фінансування) медицини в умовах карантину та реформи вторинної ланки.

Про це повідомив голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

Адже це галузь, яка відчуває сьогодні найбільші проблеми. По результатах зустрічі:

1. Сокальська ЦРЛ має отримати від області 1 апарат штучної вентиляції легень ( + 2 апарата ми закуповуємо за кошти районного бюджету)

2. Наша лікарня забезпечена необхідними засобами захисту мінімум на 2-3 тижні в умовах роботи з коронавірусними пацієнтами ( дай Боже, аби не довелось!)

3. Завдяки перемозі Сокальської районної ради в міжнародному проекті в галузі медицини ( за сприяння Олександра Ганущина) ми додатково маємо отримати 40 тис. євро на придбання обладнання для боротьби з вірусом – список лікарнею складено – Роман ШведЮліан Макачка.

4. Завдяки ефективному плануванню та підготовці до реформи нам вдається повністю виплачувати заробітну плату працівникам тих відділень,які перебувають на карантині ( в багатьох районах платять лише 2/3).

5. Наша лікарня визнана одна з кращих серед районів та цілком конкурентною лікарням великих міст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!