Влада працює

На Бояницькому шламонакопичувачі роботи тривають без відповідних дозволів

«Голос з-над Бугу» вже неодноразово повідомляв про ситуацію, яка склалася навколо Бояницького шламонакопичувача, який є на території Савчинської сільської ради. Нині там і надалі тривають підготовчі роботи, хоча жодних дозвільних документів, за словами заступника голови райдержадміністрації Ігоря Кущака та заступника голови районної ради Володимира Чуба, не надали.

Представник ТзОВ «Пром Інвест Капітал» Тарас Сафонов, запев•няє, що документи будуть готові з дня на день, але так триває уже півроку.

Про цю ситуацію повідомили і голову Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка, який дав розпорядження Державній екологічній інспекції у Львівській області детально вивчити проблему і доповісти йому.

Минулого тижня на шламонакопичувачі побували заступник голови районної ради Володимир Чуб, Савчинський сільський голова Василь Калька, землевпорядник, депутат районної ради Василь Панченко, співвласник ПАТ «Сокальське заводоуправління будівельних матеріалів» Віталій Гузіч та спеціалісти Державної екологічної інспекції у Львівській області – Наталія Баган, Ігор Сирко, Тетяна Боднарчук, Володимир Бірецький та Павло Думас. Вони побачили, що ТзОВ «Пром Інвест Капітал» захопило не тільки споруду шламонакопичувача, а й землі, що належать ПАТ «Сокальське заводоуправління будівельних матеріалів», на які Віталій Гузіч представив документи.

Підготовчі роботи уже майже завершені, вимощено дамби, зроблено дерев”яні жолуби та поставлено бетонні кільця. На території шламонакопичувача є потужна техніка. Громади ближніх сіл потерпають, аби з настанням потеплінь представники підрядника не почали без дозволу викачувати шлами, що може призвести до екологічного лиха.

Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Львівській області провели відбір проб води у шламонакопичувачі, їх результати будуть відомі за шість днів. Хочеться вірити, що всі служби, в компетенції яких припинити незаконні роботи на Бояницькому шламонакопичувачі, нарешті відреагують і роботи не будуть продовжувати доти, поки ТзОВ «Пром Інвест Капітал» не надасть
усіх необхідних дозвільних та погоджувальних документів.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.