Влада працює

У Львівській міській раді розглядають ситуацію із незаконним будівництвом у Рудному

На комісії ДІАМ розглядають ситуацію із будівництвом на вул. Огієнка, 18 у смт Рудне

На звернення департаменту міської агломерації ЛМР, Державна інспекція архітектури і містобудування України провела засідання комісії щодо законності будови на вул. Огієнка, 18 у смт Рудне

Додамо, що раніше було виявлено, що на вул. Огієнка, 18 у смт Рудне замість індивідуального будівництва, фактично, зводять багатоквартирне житло.

«Історія із забудовницею, яка оформила документи на кілька індивідуальних будинків у смт Рудне, натомість звела багатоквартирне житло, має продовження. Цим питанням уже зацікавилася Державна інспекція архітектури і містобудування України.

У четвер, 10 лютого, з цього приводу відбулося засідання комісії ДІАМ. На ньому розглядали звернення департаменту міської агломерації ЛМР щодо ситуації, яка виникла на вулиці Огієнка, 18 у смт Рудне. Вперше за час нашої роботи ми маємо справу із так званою будівельною схемою. Адже за всіма ознаками багатоповерхівка в документах заявлена як індивідуальне житло, тож не має містобудівних умов та обмежень.

Після розгляду цього питання на комісії ДІАМ мають ухвалити рішення щодо перевірки законності», – поінформували у департаменті міської агломерації ЛМР.

Нагадаємо, наразі будівництво у приєднаних громадах – компетенція ДІАМу – новоствореної структури будівельного контролю, яка розташована в Києві.

Водночас міська інспекція ДАБК уже подала всі документи, аби їй дали повноваження перевіряти та за потреби штрафувати несумлінних забудовників на території всієї Львівської МТГ. Тим часом мерія закликає мешканців не поспішати купувати житло в Рудно за цією адресою до з’ясування усіх обставин.

598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.