Влада працює

На конкурс проектів місцевого розвитку від Сокальщини зареєстровано 3 заявки. Реєстрація триватиме до 2 лютого

На конкурс проектів місцевого розвитку від Сокальського району станом на сьогодні зареєстровано три заявки.

Як повідомляє сайт районної ради це «Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Савчин», «Придбання апаратури для клініко-діагностичної лабораторії і фізіотерапевтичного кабінету Двірцівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» та «Капітальний ремонт будівлі лікарні міста Белз Сокальської ЦРЛ».

Згідно рішення райради наприкінці року була затверджена Програма розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2018 рік в якій зазначено, що розмір співфінансування учасників міжнародних, місцевих конкурсів, проектів, грантів приймає районна рада. При цьому, обсяг співфінансування з районного не повинен перевищувати розміру співфінансування з обласного бюджетів. При цьому проектно-кошторисна документація на проведення заходів конкурсів, проектів та грантів, по яких буде проводитися співфінансування з районного бюджету надається учасниками таких заходів перед подачею на конкурс до районної ради для опрацювання та моніторингу».

Також відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради оприлюднив для учасників обласного конкурсу проектів місцевого розвитку індекси податкоспроможності адміністративно- територіальних одиниць – зазначає керівник відділу Іван Собко, який додає, що відповідно до вимог Програми і таблиці оцінювання – новацією 2018 року буде врахування під час підсумкового оцінювання індексу податкоспроможності адміністративно-територіальних одиниць, від яких надійде заявка. Крім того, він розповів, що наразі триває активна фаза прийому проектів місцевого розвитку поданих на обласний конкурс. Станом на 10 січня зареєстровано 60 заявок. Проміжними лідерами в їх подачі є Дрогобич, Червоноград, Борислав, а також Яворівський, Сокальський та Бродівський райони.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.