Головна / Влада працює / На контролі – реалізація мікропроектів

На контролі – реалізація мікропроектів

20 травня в Сокальському районі перебував координатор Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громадуІІ" у Львівській області Ігор Назар. Спільно з координатором від Сокальського району, заступником голови районної ради Володимиром Чубом, головами місцевих рад та керівниками громадських організацій територій обговорено та оглянуто хід виконання робіт на об'єктах територіальних громад, які є учасниками цього проекту. Під час зустрічей окреслено заходи для продовження втілення ініціатив територіальних громад, доведення їх до успішного завершення.

Проект "Енергозберігаючі заходи в ЗОШ с. Волсвин" на стадії завершення. Залишається підготувати звіт та подати документи до київського офісу на отримання другого, завершального траншу коштів.

Активно ведуться роботи в рамках проекту по капітальному ремонту приміщення ФАПу с. Глухів Ванівської сільської ради.
З членами функціональної групи ГО "Промінь" Варязької сільської ради проведено навчання тендерного комітету громадської організації з питань відбору виконавця робіт по проекту. Надано консультації щодо пришвидшення робіт по виготовленню документації та початку втілення проекту "Енергозберігаючі заходи шляхом реконструкції вулич ного освітлення" Тартаківської сільської ради.

Наш. кор.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!