Влада працює

На Львівщині діятиме один з найбільших в Україні Центрів національно-патріотичного виховання

На базі спортивно-туристичного комплексу Сприня на Самбірщині вже незабаром запрацює Центр національно-патріотичного виховання

Рішення про його створення нещодавно прийняла Самбірська районна рада. Це перший заклад такого формату на Львівщині.

«Сприня насправді вже не один рік виконує функцію такого центру, адже сюди неодноразово приїжджали на вишкольні табори діти та молодь з різних куточків України, цю базу ми використовували у межах програмами «Схід і Захід разом», коли Львівщину відвідували гості із східних регіонів. Тому переконаний, що створення спеціалізованого центру дасть ще більше можливостей для виховання національно свідомої молоді», – наголошує керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Серед завдань центру – формування різнобічно розвиненої особистості, виховання почуття патріотизму, національної свідомості, формування готовності до захисту Батьківщини та організація оздоровлення та змістовного дозвілля молоді.

Голова Самбірської районної ради Віталій Кімак наголошує, Центр національно-патріотичного вишколу у Сприні – один з перших в Україні.

Нагадаємо, Сприня – історичне місце, саме тут у 1944 році відбувся Великий Збір і була створена Українська Головна Визвольна Рада (УГВР), орган національно-визвольної боротьби України проти нацистської Німеччини та московсько-більшовицької окупації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.