Влада працює

На Львівщині планують створити Центр соціальної підтримки дітей та сімей

6 липня під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій депутати розглянули можливість створення комунального закладу Львівської обласної ради «Центр соціальної підтримки дітей та сімей».

В центрі планується відкрити окремі відділення. В одному з них цілодобово опікуватимуться дітьми, які вимушено перебувають за межами сім’ї, або позбавлені батьківського піклування. Максимальний термін перебування дитини в центрі – 9 місяців. За цей період дитині допоможуть адаптуватися, оформлять відповідний статус, подбають про забезпечення належних умов проживання, навчання та виховання в майбутньому.

Окреме відділення буде облаштоване для надання послуг сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також в центрі планується створити приміщення для тимчасового проживання сиріт, які вже отримали освіту в навчальних закладах, виписані з гуртожитків і потребують власного житла.

«Ми розглядаємо можливість створення такого центру в приміщенні, запропонованому управлінням комунального майна Львівської обласної ради, що на вулиці Замарстинівській 247 у Львові. Важливо передбачити можливість для облаштування одразу кількох відділень і забезпечити допомогу багатьом людям. Адже функції такого комунального закладу значно ширші, ніж ті, які може зараз надати територіальна громада. В перспективі варто в кожному з районів області відкрити центр соціальної підтримки дітей та сімей. Поки що це лише перший такий заклад і тут обслуговуватимуть дітей з усіх куточків області, – зазначив голова комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій Микола Іщук.

До створення центру долучиться Благодійний фонд «Рідні». Фахівці організації проводитимуть навчання персоналу та консультуватимуть працівників центру.

Нагадаємо, що 7 квітня, Львівська обласна рада, Львівська ОДА, Благодійний фонд «Рідні» підписали меморандум про співпрацю у межах реалізації реформи деінституціалізації закладів інституційного догляду та виховання дітей (Ді-реформи) на Львівщині.

25 червня пропозицію заснування «Центру соціальної підтримки дітей та сімей» на Львівщині підтримала комісія з питань комунального майна облради.

Остаточне рішення щодо створення нового комунального закладу депутати приймуть під час найближчого засідання сесії Львівської обласної ради, яке відбудеться 13 липня.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.