Влада працює

На Львівщині встановили пам’ятні знаки на могилах загиблих військових

У межах обласної програми торік встановили 46 знаків.

Управлінням капітального будівництва Львівської ОДА спільно з Комунальним підприємством Львівської обласної ради «Нерухомість і майно» встановили пам’ятні знаки на могилах загиблих захисників та захисниць України.

Будівельні роботи виконала підрядна організація ФОП Криськів Володимир Олександрович в межах в межах комплексної програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021- 2025 роки.

За обласного бюджету виготовили та встановили 46 пам’ятних знаків на могилах воїнів.

Підрядник завершив ряд робіт, а саме розібрав старі могили, спланував і забезпечив благоустрій території, виконав вирівнювання землі, провів розбивку могил, виконав роботи з встановлення перемичок на двох рядах та встановив пам’ятники.

Зокрема, на Личаківському кладовищі у Львові встановили – 37 пам’ятних знаків загиблим захисникам у Львові, 1 – в м. Винники Львівського району, 5 – на Алеї Слави у м. Стрий, 1 – в с. Бережниця Стрийського району, 1 – в с. Любинці Стриського району та 1 – в с. Ралівка Самбірського району.

«Пам’ятні знаки встановили на могилах загиблих та померлих Захисників та Захисниць України, ветеранів війни. Ціна незалежності та свободи висока. Пам’ятаємо про тих Героїв, які тримають над нами мирне небо, і тих хто щодень виборює свободу ціною власного життя», – зазначив т.в.о. начальника управління капітального будівництва Роман Дуля.

Голос Сокальщини на GoogleNews