Влада працює

На Львівщині за кошти обласного бюджету відновлюватимуть парки дозвілля

Вперше на Львівщині за кошти обласного бюджету ми стимулюємо відновлення парків дозвілля.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

На співфінансування повного облаштування парків у громадах, за моєю ініціативою, Львівська обласна рада заклала у бюджеті на 2022 рік десять мільйонів гривень.

Ці гроші будуть розділені між кількома громадами-заявниками, які готові співфінансувати оновлення своїх зелених зон у конкретних містах чи селах і подадуть (або вже подали) про це заявку Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА як розпоряднику коштів. Звісно, буде прописаний чіткий порядок відбору переможців.

Раніше відновлювати старовинні, історичні парки за гроші області громади також могли. Фінансування здійснювалося за кошти екологічних зборів і могло скеровуватися тільки для об’єктів ПЗФ – природно-заповідного фонду.

Щоб відновити або створити просто парк – такої можливості отримати співфінансування не було. Десь можна було написати мікропроєкт про освітлення, десь про лавки чи доріжки.

Моя ідея дуже проста: допомогти громадам у комплексі відновити або достворити зелені простори у містах і селах, які не є об’єктами природно-заповідного фонду. Адже зелені зони і громадські простори потрібні кожній спільноті. – повідомляє Юрій Холод

Відповідне фінансування цьогоріч закладене у бюджет вперше, але оскільки проєкт “Парки дозвілля” тепер є частиною Програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2025 роки, певне фінансування депутати мають виділяти на нього щороку.

315589915
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.