Головна / Влада працює / На Львівщині на ремонт і утримання доріг у 2018 році витратять понад 1,7 млрд грн

На Львівщині на ремонт і утримання доріг у 2018 році витратять понад 1,7 млрд грн

На ремонти і утримання доріг у держбюджеті на 2018 рік для Львівщини наразі передбачене фінансування у 1,735 млрд грн. Про головні статті видатків під час апаратної наради у голови Львівської ОДА розповів директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів. За його інформацією, у держбюджеті передбачено в цілому 10,7 млрд грн на утримання доріг, їх капітальний і поточний ремонт.

Зокрема, Львівщина на капітальні ремонти упродовж цього року має отримати 265 млн грн, а на поточні і дрібні – 158,7 млн грн. Також окремою стрічкою у держбюджеті передбачені видатки на покращення стану доріг загального користування за відповідними маршрутами.

За кошти польського кредиту у цьому році ремонтуватимуть дороги, які ведуть до міжнародних пунктів пропуску на західному кордоні. У держбюджеті закладено 50 млн грн на їх реалізацію. Пізніше обсяг фінансування можуть збільшити, адже загалом кредит становить близько 68 млн євро. Зокрема, за ці кошти фінансуватимуть ремонт п’яти ділянок автодоріг у прикордонних районах Львівщини:  Яворів-Грушів,  Грушів-Немирів, від КПП «Смільниця» до Старого Самбора, Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, 53,17 км дороги Червоноград-Рава-Руська. Їх виконуватимуть польські підрядники, які перемогли у тендері «Укравтодору».

Крім цього, Львівщина отримує понад третину субвенційних коштів ЄС, призначених для освітлення доріг. На освітлення пішохідних переходів, встановлення світлофорних об’єктів та освітлення аварійних ділянок доріг Львівщині виділять 138 млн грн. Відтак на ремонти і утримання доріг на Львівщині у держбюджеті на 2018 рік наразі передбачене фінансування на 1,735 млрд грн. Проте на практиці воно буде більшим, оскільки на ремонти доріг також скеровуватимуть кошти від перевиконання плану митних надходжень.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!