Влада працює

На Львівщині запрацювала ще одна «Територія безпеки» – у Стрию

Це спільний проєкт, який реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з Департаментом освіти та науки, Службою у  справах дітей Львівської обласної державної адміністрації та громадською організацією «Включайся».

17 вересня у Стрию почали роботу «точки допомоги» для дітей, позначені спеціальним маркуванням – наліпкою біло-зеленого кольору з надписом «Територія безпеки. Тут тобі допоможуть!».  На відкритті пунктів  були присутні начальник відділу ювенальної превенції поліції Львівщини Ольга Ковальчук, ювенальні поліцейські Стрийського районного управління поліції,  представники Львівської обласної держадміністрації та територіальної громади, а також підприємств, які погодилися взяти участь у проєкті, та інші.

Метою проєкту «Територія безпеки» є надання допомоги дітям, які потрапили у складні життєві обставини – загубились, піддаються переслідуванню, стали жертвою булінгу чи домашнього насильства.

На Львівщині запрацювала ще одна «Територія безпеки» – у Стрию

28 суб'єктів підприємницької діяльності у Стрию підписали Меморандум про співпрацю і погодилися облаштувати «точки допомоги». Відтак, такі пункти обладнані в аптеках, магазинах та кафе міста, що розташовані на маршрутах, якими діти користуються найчастіше – дороги до шкіл, освітніх закладів. Персонал закладів пройшов інструктаж та знає алгоритми дій для вирішення нетипових ситуацій, у які можуть потрапити маленькі мешканці.

Такі пункти позначені спеціальним логотипом, які означають, що дитина перебуватиме тут у безпеці, а до вирішення її проблеми будуть залучені поліцейські, медики та працівники соціальних служб.

На Львівщині запрацювала ще одна «Територія безпеки» – у Стрию

Нагадаємо, що проєкт «Територія безпеки. Тут тобі допоможуть!» вже успішно реалізується у місті Жовква, яке стало першим містом України, де діти можуть звернутися до таких «точок допомоги».

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews