Влада працює

На Личаківському військовому цвинтарі встановлять тимчасовий інформаційний центр

У Львові на Личаківському військовому цвинтарі облаштують тимчасовий інформаційний центр.

Відповідне рішення сьогодні, 18 червня, затвердив виконавчий комітет ЛМР. У цьому пункті відвідувачі цвинтаря зможуть дізнатися більше про героїв, які поховані на цьому полі, почути про їхні історії, отримати інформацію про розташування могили того чи іншого воїна. Також там буде санвузол та можна буде придбати лампадки і квіти.

Замовником робіт щодо влаштування тимчасового інформаційного центру визначено ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар». Тут мають облаштувати новий заїзд на поле почесних поховань № 86-А зі сторони вул. І. Мечникова, у межах сходового маршу, перевезти та встановити при вході відповідну тимчасову споруду. А також – забезпечити там продаж квітів і лампадок. Та разом з управлінням туризму напрацювати концепцію роботи інформаційного центру.

Такий пункт працюватиме тимчасово – доки на цьому просторі не постане Меморіал Героїв України.

Нагадаємо, у квітні у Львові завершився архітектурний конкурс на меморіальний комплекс військових поховань Героїв України на вул. І. Мечникова. Переможцем конкурсу стала команда архітекторів Віктора Голубєва і Дмитра Райфшнайдера. Подивитися, яким є проєкт-переможець, які його особливості та головні акценти, можна за посиланням.

Додамо, що зараз у Львівській міській раді проєкт меморіалу Героїв України обговорюють із рідними полеглих захисників. Під час таких зустрічей родини задають запитання про майбутній меморіал, вносять свої пропозиції, обговорюють деталі його реалізації.

Голос Сокальщини на GoogleNews