Влада працює

На прикордонній дорозі Грушів – Немирів побудують додаткову смугу руху

Дорога матиме протяжність 1, 6 кілометри. Станом на сьогодні відбувався аукціон, переможцем стала підрядна організація “Онур”.

Про це повідомили у ЛОДА.

“Додаткова смуга пролягатиме від кордону із Республікою Польща через село Грушів. Її будівництво суттєво розвантажить проїзд прикордонними дорогами у напрямку від міжнародного пункту пропуску “Грушів – Будомєж”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Проєкт передбачає також облаштування пішохідних тротуарів та зовнішнього освітлення. Вартість об’єкту –  близько 40 млн грн.

Окрім того, за кредитні та грантові програми від Європейського Союзу завершують ремонт доріг Мостиська – Краковець протяжністю 19 км, а також майже 20 км дороги Яворів – Грушів.

“Кошторисна вартість ремонту  Мостиська – Краковець  складає 146,5 млн грн. Передбачене фінансування за грантові кошти Республіки Польщі – 2,1 млн євро та дофінансування з обласного бюджету у сумі 77 млн гривень. Станом на сьогодні тут облаштовують розмітку та дорожні знаки. Щодо дороги Яворів-Грушів ремонт триває,  дорога відповідатиме параметрам IV категорії. Загальна вартість робіт становить 7 млн. євро. Ремонт цієї дороги виконують у межах співпраці з Польщею (Програма «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні»). Польща надала Україні кредит під 0,15% річних”, – додав Юрій Бучко.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.