Головна / Влада працює / На селекторній нараді Сокальський район – в числі кращих з видачі державних актів на землю

На селекторній нараді Сокальський район – в числі кращих з видачі державних актів на землю

Вчора, на селекторній нараді, яку вів голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, розглядали такі питання: про стан виконання робіт по безоплатному оформленню та видачі громадянам державних актів в рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5.08.2009 р.; про формування плану введення в експлуатацію об`єктів житлового будівництва в 2011 р.; про ситуацію на ВАТ "Новороздільський завод складних мінеральних добрив"; про надзвичайні ситуації, які сталися протягом минулого тижня на Львівщині.

З усіх питань, про які йшла мова на селекторній нараді, до роботи Сокальської райдержадміністрації зауважень не було.

Навпаки, що стосується виконання робіт з безоплатного оформлення та видачі громадянам державних актів, наш район названо в числі кращих.

Сокальську владу на нараді представляли: голова райдержадміністрації Микола Мисак, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, перший заступник та заступник голови РДА Володимир Катерина та Ігор Махашілов, начальник управління економіки Наталія Лагода, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Мирослава Баралус та в. о. начальника управління земельних ресурсів Степан Шевчук.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!