Влада працює

На сесії міської ради 18 жовтня депутати прийняли рішення, яке дасть змогу розпочати опалювальний сезон у Червонограді

КП «Червоноградтеплокомуненерго» дозволено реструктуризувати заборгованість за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України» у сумі 57 млн 939 тис грн, а міська рада, як орган місцевого самоврядування виступила гарантом оплати коштів за спожитий газ. Такою є вимога НАК «Нафтогаз України» для укладання договору на постачання природного газу на 2018-2019 роки з КП «ЧТКЕ» (згідно із Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії»).

Реструкутризації можна було б уникнути, якби КП «ЧТКЕ» могло здійснити проплату у сумі 14 млн 115 тис грн до 3 жовтня. Теоретично це можливо, адже тепловикам боргують значні суми коштів ДП «Львіввугілля» – 16 млн, а також 14 млн грн – населення.

Раніше керівник Червоноградського відділення ПАТ «Львівгаз» Мирон Гарасимчук поінформував, що у зв’язку з відсутністю номінацій (лімітів) на газ і для недопущення самовільного відновлення теплопостачання, можливе механічне від’єднання котельні «ЧТКЕ» від газопостачання.

Натомість перший заступник міського голови Дмитро Балко зазначив, що за оперативною інформацією, всі прилади обліку опломбовані, тож немає потреби вдаватися до обрізання труб.

Для підготовки котельні «ЧТКЕ» до подачі теплоносія споживачам необхідно 3 дні, після чого протягом десяти днів тепло надходитиме до усіх абонентів центрального опалення.

Станом на 16 жовтня усі магістральні мережі теплопостачання заповнені теплоносієм, – повідомив головний інженер КП «Теплокомуненерго» Віктор Ролюк.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.