Головна / Влада працює / На Сокальщині для працівників лікарні та інших підприємств організовано спецрейси автобусів

На Сокальщині для працівників лікарні та інших підприємств організовано спецрейси автобусів

Через заборону курсування рейсових автобусів на Сокальщині виникла необхідність доїзду до місця праці медикам, рятувальникам, працівникам комунальних служб.

Як повідомляв раніше Голос Сокальщини 19 березня в інтерв’ю голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова РДА Ігор Дацюк повідомляли про ряд заходів, які будуть вжиті на території Сокальщини з метою запобігання розповсюдженні коронавірусу. Серед таких – організація спецрейсів автобусів для працівників лікарень, рятувальників, комунальних служб.

Сьогодні Голос Сокальщини отримав інформацію від Сокальської РДА про те, які спецрейси будуть діяти на території району та хто має право ними користуватися :

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №1

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Перетоки Перетоки
06:55 Ромош 07:35
18:00 Скоморохи 18:40
Ільковичі

Нагадаємо : Медперсонал Сокальської ЦРЛ отримав благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту

 

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 1

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Ріжка О.І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Перетоки
2. Лобода Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Перетоки
3. Багрінець Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Перетоки
4. Іванович М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Ромош
5. Новосад М КНП «Сокальська ЦРЛ» Ромош
6. Палінська К. КНП «Сокальська ЦРЛ» Скоморохи
7. Пилип’як М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Скоморохи
8. Бульбак І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Скоморохи
9. Маковська О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Скоморохи
10. Ганьба Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Скоморохи
11. Роман К.А. КНП «Сокальська ЦРЛ» Скоморохи
12. Гарвона О.П. КНП «Сокальська ЦРЛ» Скоморохи
13. Гулавська М.С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Скоморохи
14. Черній О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Ільковичі
15. Мельник І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Ільковичі
16. Коробко С.М. СРФ ЛОЦ «Центр зайнятості» Скоморохи
17. Ковальчук Я.В. МУ ГУ Держгеокадастру Скоморохи
18. Мусікевич П.І. МКП «Водоканал» Перетоки
19. Тарасюк Г.Д МКП «Водоканал» Ільковичі
20. Штикало В.Б. МКП «Водоканал» Ільковичі
21. Івнаюк Н.С. Сокальський районний Терцентр Ільковичі
22. Дещаковська Н.Я. Служба у справах дітей РДА Перетоки
23. Перегінець Н.П. Сокальська РДА Скоморохи
24. Боярчук О.П. Сокальська РДА Скоморохи
25. Бельзецька В.В. Сокальська РДА Скоморохи
26. Кавуза Н.В. Сокальська РДА Перетоки

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №2

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Суховоля Суховоля
07:30 Свитазів 08:00
17:50 Ільковичі 18:20

Тим часом в Червонограді організовано спецрейси автобусів для перевезення медиків

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 2

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Саламанчук Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Суховоля
2. Потоцька М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Суховоля
3. Новосад Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Суховоля
4. Катанюк М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Суховоля
5. Івасько О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Суховоля
6. Груша О.І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
7. Ткачук О.Б. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
8. Мартинюк О.П. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
9. Ткачук Г.Б. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
10. Динюк Х. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
11. Степанюк І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
12. Фітьковська Г.С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
13. Костюк Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
14. Динюк Ю. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
15. Магера О.В. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
16. Красько О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
17. Бульбак О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
18. Чіпко І.М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
19. Уланюк О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
20. Калюга Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Свитазів
21. Гарасимчук Є.І. МКП «Водоканал» Свитазів
22. Гарасимчук З.В. МКП «Водоканал» Свитазів
23. Гарасимчук С.Є. МКП «Водоканал» Свитазів
24. Коцюба В.Є. Сокальська РДА Суховоля
25. Катанюк Ю.С. ПРАТ «Львівобленерго» Суховоля
26. Лампіка М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Равщина
27. Лампіка Ю.А. МКП «Водоканал» Равщина
28. Міщук Я.В. МКП «Водоканал» Равщина

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №3

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Стенятин Стенятин
07:35 08:10
17:20 18:00

В свою чергу заробітчанин, якого евакуювали з Польщі про карантин: “Я не збираюся себе нічим обмежувати”. Відео

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 3

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Полохайло М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
2. Сачок Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
3. Космина Л.Б. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
4. Гладим О.М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
5. Лобода М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
6. Лісник І.М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
7. Левшун Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
8. Черник М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
9. Братунь Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
10. Кот С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
11. Семенчук І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
12. Гаврилюк М.І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
13. Семенюк В.В. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
14. Саламанчук М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
15. Дацюк О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
16. Воробець О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
17. Макара О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
18. Педа Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
19. Жугаренко О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Стенятин
20. Шамбуровський Г.І. МКП «Водоканал» Стенятин
21. Федячко Ю.В. МКП «Водоканал» Стенятин
22. Потоцький А.І. 22 ДПРЧ Стенятин
23. Цимбовська Г.І. МКП «Сокальтеплокомуненерго» Роятин
24.
25.

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №4

 

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Угринів Угринів
  Войславичі (на трасі Р-15) 07.15
18:15 Хоробрів  
Бояничі
Опільсько

В сусідньому Червонограді відновлять роботу ринку, але продовжать заборону на пасажирські перевезення

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 4

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Трембач Ю. КНП «Сокальська ЦРЛ» Войславичі
2. Угрин М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Войславичі
3. Поліха М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Войславичі
4. Маркевич З.Д. КНП «Сокальська ЦРЛ» Войславичі
5. Гайдку Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Ниновичі
6. Ковалів Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Хоробрів
7. Матвіїв О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Хоробрів
8. Дубик О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Хоробрів
9. Веклин С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Хоробрів
10. Климчук М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бояничі
11. Ткачук О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бояничі
12. Марущак Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бояничі
13. Корницька М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Опільсько
14. Зданевич О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Опільсько
15. Романюк Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Опільсько
16. Качала Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Опільсько
17. Гук О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Опільсько
18. Власюк Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Опільсько
19. Коростеньська О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Опільсько
20. Раньця О.І. Сокальська РДА Опільсько
21. Баджай В.Б. 22 ДПРЧ Опільсько
22. Мацюра Ю.В. 22 ДПРЧ Угринів
23. Калінчук Ю.І. МКП «Водоканал» Опільсько
24. Гурська Н.І. МКП «Сокальтеплокомуненерго» Пісочне

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №5

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Зубків Зубків
06:50 Волиця 07:25
18:10 Комарів 18:45
Поториця

 

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 5

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Черкас Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Переспа
2. Дещиця І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бишів
3. Березяк Ю. КНП «Сокальська ЦРЛ» Зубків
4. Ващук К. КНП «Сокальська ЦРЛ» Зубків
5. Бобришова К. КНП «Сокальська ЦРЛ» Зубків
6. Іванчина М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Зубків
7. Проць М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Волиця
8. Душка М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Волиця
9. Варварич О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Волиця
10. Фляк Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Волиця
11. Шульган Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Волиця
12. Данилевич Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Поториця
13. Ващишин З. КНП «Сокальська ЦРЛ» Поториця
14. Ворона О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Поториця
15. Микитюк Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Поториця
16. Дацко М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Поториця
17. Поцілуйко Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Комарів
18. Нестерук М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Комарів
19. Шкварук Н.І. СРФ ЛОЦ «Центр зайнятості» Поториця
20. Чечіль Г.В. СРФ ЛОЦ «Центр зайнятості» Поториця
21. Бугай Н.Я. Сокальський районний Терцентр Комарів
22. Ребрина Л.Я. Сокальська райрада Комарів
23. Волос М.М. Сокальська райрада Поториця
24. Будзінський О.О. 22 ДПРЧ Поториця
25. Новосод Н.М. 22 ДПРЧ Поториця
26. Матрипула В.М. 22 ДПРЧ Комарів
27. Ложовська Г.С. Сокальська РДА Поториця
28. Касян Г.Ф. Сокальська РДА Поториця
29. Феринс С.П. Сокальська РДА Поториця
30. Ребрина М.Р. Сокальська РДА Поториця
31. Федюк В.Р. Сокальська РДА Поториця

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №6

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Спасів Спасів
07:35 Перв»ятичі 08:00
18:15 Борок 18:50
Тартаків

Ще 18 березня в Сокалі ввели заходи безпеки через коронавірус. Що можна робити а чого не варто

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 6

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Мудрик Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Первятичі
2. Гесик Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Первятичі
3. Савчук О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Первятичі
4. Братко Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Первятичі
5. Ланьо Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Первятичі
6. Артемович Я. КНП «Сокальська ЦРЛ» Первятичі
7. Палига Я. КНП «Сокальська ЦРЛ» Первятичі
8. Кожа Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Спасів
9. Андрущак Х. КНП «Сокальська ЦРЛ» Спасів
10. Ярига І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Спасів
11. Борис Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Шпиколоси
12. Бобко Ю. КНП «Сокальська ЦРЛ» Шпиколоси
13. Вакула М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Шпиколоси
14. Полянчук Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Шпиколоси
15. Джурак Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Шпиколоси
16. Родь С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Фусів
17. Білик Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Борок
18. Кожа В.М. МКП «Водоканал» Спасів
19. Потап Р.С. МКП «Водоканал» Спасів
20. Потап Х.С. МКП «Водоканал» Спасів
21. Панасюк С.І. МКП «Водоканал» Спасів
22. Щудло М.Р. Фонд соціального страхування Первятичі
23. Іваниса С.П. Сокальський районний Терцентр Спасів
24. Бойко О.А. Сокальський районний Терцентр Спасів
25. Дещиця І.Г. КП «Сокальтеплокомуненерго» Спасів
26. Козійчук Г.Я. Фонд соціального страхування Спасів
27. Мельник М.І. Сокальська РДА Первятичі
28. Якимчук М.І. МКП «Водоканал» Тартаків
29. Гузар Б.Я. Сокаль райрада Тартаків
30. Білецький П.Д. МКП «Сокальтеплокомуненерго» Тартаків
31. Кушик І.П. 22 ДПРЧ Тартаків
32.

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №7

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Лучиці Лучиці
06:30 Лещатів 07:30
18:20 Залижня 19:20
Бобятин
Тартаків
Горбків

 

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 7

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Папроцька О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Шарпанці
2. Мамчур Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Лучиці
3. Маньовська КНП «Сокальська ЦРЛ» Лучиці
4. Ділай М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Лучиці
5. Семенюк М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Лучиці
6. Бедюк М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Лучиці
7. Мраущук Т. КНП «Сокальська ЦРЛ» Лучиці
8. Колянко М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Лучиці
9. Пархович Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Лещатів
10. Сидоришин Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Лещатів
11. Баглай О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Лещатів
12. Демчук А. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бобятин
13. Федиків М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бобятин
14. Семенюк О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бобятин
15. Антонюк КНП «Сокальська ЦРЛ» Бобятин
16. Гуман Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бобятин
17. Борецька Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бобятин
18. Мартинюк М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бобятин
19. Бажило Т. КНП «Сокальська ЦРЛ» Бобятин
20. Подольська КНП «Сокальська ЦРЛ» Смиків
21. Мисак Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Смиків
22. Смуток Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Залижня
23. Рута Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Залижня
24. Сачко М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Залижня
25. Мроць М.Г. Сокальська РДА Бобятин
26. Жигайло О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Тартаків
27. Басалик М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Тартаків
28. Бартилюк Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Тартаків
29. Біляєва Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Тартаків
30. Гавло О.Я. Сокальська РДА Тартаків
31. Приймак Г.Р. 22 ДПРЧ Лучиці

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №8

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Варяж Варяж
07:00 Бояничі 07:30
18:05 заїзд Савчин 18:40
  Опільсько  
  Забужжя  
Жвирка

 

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 8

 

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Козак М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Варяж
2. Мельничук Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Варяж
3. Ковалик О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Варяж
4. Заяць М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Варяж
5. Гнідець Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Савчин
6. Луцик О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Савчин
7. Ястребова М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Савчин
8. Брюхович О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Савчин
9. Яник Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Савчин
10. Лопушанська Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Гута
11. Павлик І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Гута
12. Наконечна С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Гута
13. Бойчук К. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
14. Король О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
15. Костик О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
16. Микитин І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
17. Калюга Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
18. Тернавська Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
19. Савчук О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
20. Дік М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
21. Пінчук Я. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
22. Щепітка О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Жвирка
23. Свист Ю.Є. СРФ ЛОЦ «Центр зайнятості» Жвирка
24. Бортнічук Л.Й. СРФ ЛОЦ «Центр зайнятості» Жвирка
25. Гоневич Г.В. МКП «Водоканал» Жвирка
26. Зджанська О.М. МКП «Водоканал» Гута
27. Кульчицька Н.М. МКП «Водоканал» Гута
28. Гейко Л.Б. МКП «Водоканал» Жвирка
29. Кравчук Т.Г. Сокаль райрада Жвирка
30. Городько Г.М. МКП «Сокальтеплокомуненерго» Гута
31. Катинська Н.О. Сокальська РДА Жвирка
32. Борошок С. Сокальська РДА Варяж

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №9

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Теляж Теляж
06:50 Трудолюбівка 07:30
18:00 Конотопи 18:40

 

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 9

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Отченаш О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Теляж
2. Мулько Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Теляж
3. Турко М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Теляж
4. Власюк С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Теляж
5. Станько Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Теляж
6. Каспрук Т. КНП «Сокальська ЦРЛ» Теляж
7. Лобода Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Теляж
8. Саламанчук О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Ульвівок
9. Бурин Б. КНП «Сокальська ЦРЛ» Ульвівок
10. Вавринчук М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Ульвівок
11. Віходь Д. КНП «Сокальська ЦРЛ» Трудолюбівка
12. Богун М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Трудолюбівка
13. Чумак Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Трудолюбівка
14. Матвій Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Трудолюбівка
15.  Чайківська І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Трудолюбівка
16. Журован Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Конотопи
17. Марущак М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Конотопи
18. Макутра І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Конотопи
19. Марущк Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Конотопи
20. Кубинська М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Забужжя
21. Смага Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Забужжя
22. Варисельська Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Забужжя
23. Вертилецька Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Забужжя
24. Андрієвська Г.І. МКП «Водоканал» Забужжя
25. Хомич О.В. 22 ДПРЧ Забужжя
26. Гресюк Р.І. Сокальська РДА Забужжя
27. Милик С.Я. Сокальська РДА Конотопи
28. Саламанчук О.І. МКП «Водоканал» Ульвівок
29. Суранович Р.І. МКП «Водоканал» Ульвівок

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №10

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Тартаків Романівка
07:40 Романівка 08:15
18:10 заїзд Копитів 18:45
  Горбків  

 

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 10

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Фарина Я. КНП «Сокальська ЦРЛ» Романівка
2. Ворона В. КНП «Сокальська ЦРЛ» Романівка
3. Сідельникова Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Копитів
4. Кальмук І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
5. Гнатів О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
6. Скоблюк Г КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
7. Костенко Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
8. Кравцова Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
9. Варемчук М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
10. Приймак Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
11. Лісовецька Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
12. Кравцова Д. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
13. Власюк Т. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
14. Кравцова М.Я. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
15. Семчина Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
16. Цюпка М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
17. Матвеєва М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
18. Іщук Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
19. Семинюк О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
20. Сташкевич Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
21. Соліч М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
22. Білецька Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
23. Костюк С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
24. Проць Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
25. Кравцов Б. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
26. Кравцов Р. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
27. Кравцов В. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
28. Мазярка М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Горбків
29. Матрипула М.В. 22 ДПРЧ Романівка
30. Іванець Г.П. Сокальська РДА Романівка
31. Холод Н.В. Сокальська РДА Романівка

 

 

РОЗКЛАД

руху автобусів по спеціальному рейсі №11

Відправлення ЗУПИНКИ Відправлення
Сокаль АС Червоноград Червоноград
07:20 Завишень 07:50
18:00 Жвирка 18:30
  Сокаль  

 

Список пасажирів які можуть користуватися спецрейсом № 11

№ п.п. П.І.П. Назва установи Місце проживання
1. Магиг А. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
2. Голубець Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
3. Покоцька О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
4. Стдор О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
5. Макачка О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
6. Пазиняк Я. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
7. Оленюк О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
8. Залога О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
9. Михальчук Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
10. Куніцька Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
11. Бак Р. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
12. Перегінець М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград
13. Хохонь І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
14. Пелих Л. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
15. Іванець Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
16. Семчишин О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
17. Жеребецька С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
18. Кондратюк Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
19. Кінах Н. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
20. Гнатюк С. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
21. Голинська І. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
22. Муж Я. КНП «Сокальська ЦРЛ» Завишень
23. Шунькіна Л.М. СРФ ЛОЦ «Центр зайнятості» Червоноград
24. Магир І.Я. СРФ ЛОЦ «Центр зайнятості» Червоноград
25. Терлецька А.Г. СРФ ЛОЦ «Центр зайнятості» Червоноград
26. Федина Ю.Р. МУ ГУ Держгеокадастру Червоноград
27. Климюк О.В. МУ ГУ Держгеокадастру Червоноград
28. Гулявський І.В. МКП «Водоканал» Завишень
29. Бойчук Я.С. Фонд соціального страхування Червоноград
30. Лаврів В.В. Фонд соціального страхування Червоноград
31. Рутковська І.В. Фонд соціального страхування Червоноград
32. Бродюк Г.Ю. Сокальська райрада Червоноград
33. Бартман І.В. Служба у справах дітей РДА Червоноград
34. Грубер П.В. 22 ДПРЧ Червоноград
35. Стеценко Д.А. 22 ДПРЧ Червоноград
36. Галишин М.Й. ПРАТ Львівобленерго» Червоноград
37. Бурчин Р.Н. ПРАТ Львівобленерго» Червоноград
38. Литвинчук М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград  (Волсвин)
39. Канюка М. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград  (Волсвин)
40. Музика Я. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Бутини)
41. Гайдюк Х. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Бутини)
42. Палига О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Двірці)
43. Терех О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Сілець)
44. Терех О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Сілець)
45. Святченко Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Межиріччя)
46. Гончар Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Бендюга)
47. Сигидин О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Бендюга)
48. Заремба О. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Велике)
49. Лісовецька Г. КНП «Сокальська ЦРЛ» Червоноград (Велике)

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!