Головна / Влада працює / На Сокальщині дорогу засипають вапняковими відходами, які подали на експертизу

На Сокальщині дорогу засипають вапняковими відходами, які подали на експертизу

30 липня на нараді в Сокальській РДА розглянуто факти порушення чинного законодавства під час ремонту автомобільних доріг району. В ній взяли участь голова райдержадміністрації Олег Кожушко, перший заступник голови РДА, представники управління агропромислового розвитку РДА, юридичного сектору апарату РДА, прокуратури району, РВ ГУ МВСУ у Львівській області, ВДАІ, ТОВ "Радехівський цукор" та інші.

Розглянуто звернення депутата районної ради Романа Шевчука щодо порушення діючої технології під час проведення ремонту дороги 0141606 Сокаль  Стоянів. У ньому йдеться про те, що вибоїни на цій дорозі засипаються вапняковими відходами. В дні з підвищеною температурою повітря, на вказаній дорозі спостерігається сильна запиленість, що збільшує небезпеку виникнення аварійних ситуацій. Також підвищена запиленість може спричинити у водіїв та пасажирів алергічні та легеневі захворювання. Встановлено, що ці ремонтні роботи проводились з ініціативи ТОВ "Радехівський цукор". На даний час працівники райвідділу міліції зафіксували порушення та зупинили ремонт дороги.

По вказаному факту відкрито кримінальне провадження. Зразки вапнякових відходів, якими засипали ями, подано на експертизу. За підсумками наради вирішено: підготувати розпорядження голови райдержадміністрації про створення робочої групи для обстеження стану дорожнього полотна автодоріг на території району, а юридичному сектору апарату РДА  звернення до Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо забезпечення належного контролю за станом доріг району, можливості проведення їх ремонту коштом підприємств, що здійснюють господарську діяльність на території Сокальщини, та технологічних вимог до матеріалів, що використовуються для ремонту доріг; здійснити підрахунок необхідної кількості матеріалів (щебеню, асфальту, бітуму) для проведення ремонтних робіт на автодорогах району; вивчити питання реалізації державноприватного партнерства щодо ремонту доріг району.

Любов ЛУЦІВ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!