Головна / Влада працює / На Сокальщині в Глухові вирішили проблему з підтопленнями

На Сокальщині в Глухові вирішили проблему з підтопленнями

Ванівська сільська рада об'єднує три села – Ванів, Глухів, Низи. У кожному з них чимало проблем, які стараємося по можливості вирішувати, однак загальнодержавні економічні негаразди створюють чимало перешкод і в діяльності органів місцевого самоврядування. Адже нині непросто дати хід якомусь почину, а ще важче втілити його в життя. Та попри все, намагаємося розвивати населені пункти. Багато в чому допомагає нам шахта "Степова", яка функціонує на нашій території. Вона не тільки сплачує податки у казну сільської ради, що дуже важливо, але й всіляко допомагає громаді, дбає про соціальну інфраструктуру населених пунктів. Зокрема, у цьому році в кожному селі вугільники побудували та розмалювали автобусні зупинки. Виготовили художні таблиці з назвами сіл і роком заснування. І це ще не всі добрі справи, які вугільники зробили для громади. Нині глухівські та ванівські хлопчики та дівчатка бавляться на ігрових майданчиках, які подарували їм шахтарі. Не забувають шефи й про Ванівську школу, якій допомогли будівельними матеріалами. Селяни вдячні їм за прогорнуті взимку місцеві дороги, за частковий ремонт дороги на цвинтар у Глухові, а також відтинки доріг на напрямках Ванів-Червоноград, Низи-Великі Мости.

Спільними зусиллями вдалося розв'язати задавнену проблему: багато років Глухів підтоплювали підземні води. Депутат районної ради та сільська рада неодноразово зверталися до різних інстанцій з проханням допомогти місцевим мешканцям, вирішити наболіле. І наприкінці 2013 року районна рада виділила основні кошти на водовідведення в річку Солокія у зв'язку з підтопленням осель та городів села Глухів. Допомогли їм шахтарі, які зробили два проколи: під залізничною колією й під дорогою, яка веде на терикон. І цим виправили ситуацію.

Тож сподіваємося, що про підтоплення глухівчани забудуть.

Добре, що нас оточують такі люди, котрі готові прийти на допомогу іншим. Дякуємо директору шахти "Степова" Ярославу Ша-варському та заступнику директора з гос-подарської частини Максимові Купров-ському, які вже багато років простягують руку підтримки ванівській громаді та допомагають нашим селам, а також голові районої ради Ігорю Дацюку, його заступнику Володимирові Чубу та депутатам, які не залишилися осторонь проблем жителів сіл Ванів, Глухів та Низи. Нехай добро повертається до них сторицею і завжди буде натхнення та бажання творити його.

Катерина ЗАХАРЕВИЧ,
депутат районної ради.

Галина ПАГУЛА, Ванівський сільський голова.
Наталія БІНЬКОВСЬКА,

Володимир КОЧАЙДОВСЬКИЙ,
депутати Ванівської сільської ради.

На знімку: зліва – Катерина ЗАХАРЕВИЧ під час сесії районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!