Влада працює

На Сокальщині планують розпочати ремонт доріг місцевого та обласного значення з початку вересня

21 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко та голова районної ради Ігор Дацюк cпільно з народним депутатом від Сокальщини Степаном Курпілем провели ряд зустрічей з головою обласної ради Петром Колодієм, заступником голови облдержадміністрації Володимиром Харчуком, начальником департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливноенергетичного комплексу ЛОДА Олегом Лазаром, начальником Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрієм Лазаренком та директором ДП "Львівський облавтодор" Віктором Багрієм.

Вони обговорили питання налагодження співпраці щодо ремонту доріг Сокальського району. Вдалося досягнути взаєморозуміння відносно стратегії та здійснення практичних заходів щодо покращення стану автомобільних доріг району. Найголовнішу увагу приділили дорозі Р15 Ковель-Володимир Волинський-Червоноград-Жовква, зокрема ремонту таких її ділянок, як Червоноград-Сілець та Сілець-Великі Мости. Адже через їх аварійність з травня відбувалося блокування дороги поблизу шахти "Межирічанська". Керівництву району вдалося досягнути порозуміння з пікетувальниками. Їм повідомили, що капітальний ремонт даних відтинків дороги Р15 розпочнеться орієнтовно на початку вересня. Це буде залежати від погодних умов, оскільки технологія ремонту повинна відповідати певному температурному режиму. На разі ТзОВ "Балтом Україна", яке проводитиме ремонт, розпочне підготовчі роботи.

Олег Кожушко та Ігор Дацюк також зустрілися з генеральним директором ТзОВ "Балтом Україна" Михайлом Козаком та обговорили питання проведення ремонту дороги місцевого значення Червоноград-Перетоки (в районі об'їзної). М. Козак повідомив, що ремонт проведуть після завершення робіт на дорозі Р15.  

Що стосується дороги Сокаль-Червоноград, то тендерні процедури перенесені на 29 серпня, оскільки раніше не було заявлено жодного учасника. Як запевнив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрій Лазаренко, цього разу тендер відбудеться і переможця визначать.

Керівники області підтримали позицію Сокальської райдержадміністрації щодо впровадження державноприватного партнерства з метою ремонту доріг СокальБояничі та СкоморохиРоятин. Роботи там мають розпочати до кінця серпня. До їх проведення долучилися місцеві громади, підприємницькі структури, а також Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Під час проведених зустрічей особливу увагу приділили освоєнню коштів з обласного бюджету, виділених на ремонт доріг району. Досягнуто домовленості про внесення змін до переліку об"єктів капітального та поточного ремонту автомобільних доріг Сокальщини. Зокрема, до цього переліку буде включено ремонт доріг Сокаль-Стоянів (район вулиці св. Петра і Павла у Сокалі), Червоноград-Перетоки (район с. Поториця), Сокаль-Червоноград-Жвирка (біля жвирківської церкви), Забужжя-Сокаль-Червоноград (від Опільського перехрестя до залізничного переїзду). Проведення їх ремонту дасть змогу забезпечити належне сполучення населених пунктів Сокальського району з МАПП "Угринів-Долгобичів" та Волинською областю.

Двома днями раніше голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко також зустрівся з начальником ДТГО "Львівська залізниця" Богданом Піхом. Львівська залізниця з розумінням віднеслася до проблем району.

А вже у місті Кам"янка-Бузька голова РДА оформив документацію на 80 тонн щебеневої суміші, яку виділила ДТГО "Львівська залізниця" для ремонту дороги О141606 СкоморохиРоятин. Зазначимо, що ремонт доріг Сокаль-Бояничі та Скоморохи-Роятин, на який з обласного бюджету виділено відповідно 224 та 315 тисяч гривень, будуть здійснювати в рамках державноприватного партнерства. Про це домовлено під час зустрічі голови РДА Олега Кожушка з начальником Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрієм Лазаренком. Оскільки ДП "Львівський облавтодор" ремонтує дороги не на належному рівні, Служба автомобільних доріг у Львівській області укладе договір на його проведення з одним  із суб"єктів господарювання району, яке давно працює у цій галузі, роботи виконує якісно та користується довірою у замовників.

Кошти на придбання щебеневої суміші для ремонту дороги О141606 Скоморохи-Роятин зібрала громада Стенятинської сільської ради. Організували збір коштів сільський голова Григорій Студінський та депутат районної ради Богдан Красько. Забезпечив довіз щебеню в с. Стенятин підрядник, який виконуватиме ремонтні роботи. Це перший приклад державноприватного партнерства в районі.

Сокальська райдержадміністрація закликає усіх голів місцевих рад району та представників бізнесу до активної співпраці по ремонту доріг. Ніхто, крім нас самих не врятує від руйнування дороги Сокальщини.

Анатолій ВАСИЛИШИН,
заступник голови райдержадміністрації.         

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.