Влада працює

На Сокальщині відбулася нарада-семінар голів та секретарів місцевих рад району

24 липня відбулася чергова нарада-семінар голів та секретарів місцевих рад Сокальського району, яку вів заступник голови районної ради Володимир Чуб. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Олег Кожушко, заступник голови РДА Анатолій Василишин, керівники ряду структурних підрозділів. Присутні розглянули сім питань, включених до порядку денного. Зокрема,  про виконання бюджету Сокальського району за перше півріччя 2014 року учасників наради поінформувала  начальник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова, яка детального зупинилася на надходженнях до бюджету та видатках. Вона  просила  голів сільських, міських  та селищної рад  проаналізувати надходження до бюджетів та шукати  додаткові джерела наповнень до  другого кошика.

Військовий комісар Сокальсько-Червоноградського об'єднаного районного військового комісаріату Микола Лисак вів мову про організацію оповіщення військовозобов'язаних, які підлягають призову на військову службу відповідно до мобілізації та про формування загонів оборони на території місцевих рад на особливий період.

Про використання земель сільськогосподарського призначення на території району розповіли  заступник начальника відділу Держземагентства у Сокальському районі Петро Романюк та начальник відділу рослинництва управління агропромислового розвитку Сокальської РДА Олег Тарасюк. Вони наголосили, що до 10 серпня потрібно подати необхідну інформацію  щодо аудиту земель сільськогосподарського призначення, відповіли на запитання. Начальник Сокальського управління водного господарства Василь Новосад розповів  про прийняття безгосподарських гідротехнічних споруд на баланс місцевих рад, а провідний  інспектор  Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Борис та  начальник сектору дільничних інспекторів Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області

Олександр Сідельник акцентували увагу на стані пожежної безпеки в екосистемах у літньо-осінній період 2014 року. 
Голова райдержадміністрації О. Кожушко зазначив, що, згідно з наказом ПАТ Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", філії "Жовківський райавтодор" та "Сокальський райавтодор" реорганізовуються шляхом приєднання їх до філії "Жовківська ДЕД". Це проводиться з метою вдосконалення структури управління дорожнім господарством у Львівській області. Але чи це покращить стан наших доріг – невідомо. Наразі Сокальщина без доріг і райавтодору.

Депутат обласної ради, начальник Департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олександра Небожук звернулася до голів  місцевих рад з проханням сприяти та допомагати закладам освіти, які функціонують на їхніх територіях. Вона зазначила, що  цьогоріч Сокальщина  стала лідером з освітніх  мікропроектів: зі 135 надісланих – 24  з Сокальського району, які, в  основному, є з енергозбереження.  Депутат обласної ради не оминула й найпроблемнішого питання  – стану доріг, зокрема, Р-15. 

Начальник відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА Мирослава Баралус вела мову про виготовлення  генеральних планів населених пунктів, оскільки є ряд сільських рад, які ще не взялися за цю роботу, хоча вже минуло півроку, часу залишилося мало. Вона попросила активізуватися в цьому питанні, бо з наступного року  не можна буде керуватися колишньою містобудівною документацією для відведення земельних ділянок, а це обмежить діяльність рад та нашкодить жителям населених пунктів. 

Свою точку зору  щодо орендної плати, укладення договорів оренди землі, роботи правоохороних органів висловив голова міської організації ВО "Свобода" Юрій Товарянський. Наостанку Олег Кожушко подякував головам місцевих рад за співпрацю та розуміння, зокрема, за активний збір коштів та продуктів для учасників АТО. Підсумував нараду заступник голови районної ради Володимир Чуб. 

Любов ПУЗИЧ.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews