Влада працює

На Сокальщині проведено навчальні семінари для голів та секретарів місцевих рад району

Сокальська районна рада та Сокальська райдержадміністрація провели у Савчині та Тартакові навчальні семінари для голів та секретарів місцевих рад району.

Голова районної ради Ігор Дацюк акцентував увагу на тих проблемах, які виникають перед сільськими радами, на співпраці між районною владою та місцевими радами, здобутках та перспективах. Керівник апарату РДА Марія Христинич розповіла про співпрацю сільських рад та райдержадміністрації, виконання радами делегованих повноважень та перевірка їх  виконання РДА.

Савчинський та Тартаківський сільські голови Василь Калька і Степан Орловський презентували сільські ради, розповіли про історію сіл, свої здобутки на посадах голів. Про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади розповів начальник юридичного відділу РДА Степан Винник; про кадрове діловодство у сільській раді  головний спеціаліст відділу організаційнокадрової роботи апарату РДА Ольга Шутовська; про забезпечення виконання органами місцевого самоврядування Закону України  "Про доступ до публічної інформації "  керуючий справами районної ради Любов Ребрина.

Учасники семінару оглянули установи культури, освіти, охорони здоров’я на території Савчинської та Тартаківської сільських рад, а також мали екскурсію в криївку, що у селі Шмітків. 

Василь КОЗИРА,
радник з питань зв’язків з територіальними громадами.

Голос Сокальщини на GoogleNews