Головна / Влада працює / На Сокальщині діятиме три мобільні групи медиків, які перевірятимуть осіб, що перетинали кордон

На Сокальщині діятиме три мобільні групи медиків, які перевірятимуть осіб, що перетинали кордон

На Сокальщині планують створити третю мобільну групу, що проводитиме тести на COVID-19 у мешканців району, котрі повернулись з-за кордону. А також людей, які входять до групи ризику, зокрема й медичних працівників. Про це повідомив заступник головного лікаря по медичній частині КНП «Сокальська центральна районна лікарня» Сергій Касян.

Наразі, за його словами складають план виїздів. Великомостівській ОТГ радять створити свою окрему бригаду. Хоча Соснівка територіально належить до Сокальщини, однак сімейна медицина підпорядковується Центру первинної медико-санітарної допомоги Червонограда. Тож з цього приводу сокальські медики контактуватимуть із червоноградськими колегами, – наголосив Сергій Касян.

Окрім цього, заступник нагадав мешканцям Сокальщини, які повернулись з-за кордону про те, що їм необхідно повідомити про свій приїзд свого сімейного лікаря. А тим, хто не уклав декларацію із сімейним лікарем – зареєструватися і постійно контактувати із ним дистанційно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!