Влада працює

На Сокальщині продовжують ремонтувати дороги

На даний час завершено ремонт автомобільної дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква на відрізку від с.Острів до границі з Волинською областю. Ямковий ремонт та суцільне асфальтування окремих відтинків дороги (понад 2,1 км) проведено підрядною організацією ПП «Рома», яке здійснює експлуатаційне обслуговування даної дороги. Одночасно, підрядною організацією ТОВ «ДРОГ-БУД» струменевими машинами проведено роботи по ліквідації деформацій дорожнього покриття (тріщин, швів,тощо). Також встановлено нові дорожні знаки на перехресті доріг Р-15 та Сокаль-Бояничі.

Жовківською ДЕД ДП «Львівський облавтодор» проведено поточні дрібні ремонти відтинків таких доріг: Сокаль-Червоноград (в с.Добрячин), Червоноград-Перетоки (від с.Бендюга до м.Сокаль та від м.Сокаль до с.Ільковичі), Сокаль-Бояничі (від с.Забужжя до с.Бояничі), Сокаль-Червоноград (в смт.Жвирка), Сокаль-Стоянів (від смт.Жвирка через м.Сокаль до с.Горбків), Комарів-Переспа (від дороги Червоноград-Перетоки до с.Волиця), Броди-Червоноград-Волсвин (по с.Волсвин). По окремих дорогах загального користування проведено підсипку аварійних ям та вибоїн.

Однак, основний об’єм робіт по ремонту доріг буде проведено лише після завершення тендерних процедур з визначення переможців на виконання цих робіт. Тендери оголошені департаментом дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, який є власником доріг загального користування місцевого значення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.