Головна / Влада працює / На Сокальщині відкрито оновлений сервісний центр

На Сокальщині відкрито оновлений сервісний центр

17 грудня в Сокальському відділі обслуговування громадян Головного Управління Пенсійного фонду України у Львівській області відбулось відкриття оновленого сервісного центру. В урочистому заході взяли участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська, начальник ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська, начальник Сокальського відділу обслуговування громадян Ярослава Олейнікова, працівники центру і відвідувачі.

Після урочистого перерізання стрічки, митрофорний протоієрей Ярослав Кащук освітив оновлене приміщення та побажав його працівникам служити на благо громадян Сокальського району. Також до привітального слова запросили представників влади.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько подякував працівникам Сокальського відділу обслуговування громадян за їх турботливе відношення до людей та відповідальне ставлення до своєї роботи. Микола Пасько та Віра Левандовська вручили подяки Ярославі Олейніковій і колективу сервісного центру за вагомий внесок у соціальний захист населення регіону та надання якісних послуг громадянам Сокальщини.

Керівник сервісного центру Ярослава Олейнікова показала реконструйоване приміщення та нове обладнання, яке значно покращить роботу та дасть змогу якісніше надавати послуги громадянам. В оновлених приміщеннях створено максимально комфортні умови для обслуговування громадян. За словами керівника, такі нововведення дозволять організувати комфортний процес прийому документів для призначення і перерахунку пенсій, а також забезпечать прозорість та відкритість процедури надання послуг, оперативність її отримання та зручність доступу до інформації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!