Влада працює

На Сокальщині вже повністю реалізовані 23 мікропроектів

Станом на 5 листопада на Сокальщині вже повністю реалізовані 23 проектів місцевого розвитку. З них 5 за напрямом «Медицина», 11 – «Освіта» і 7, які виконували місцеві ради Сокальського району.

Завдяки реалізації мікропроектів, виділенню коштів з обласного та районного, міських і сільських бюджетів, а також внескам громад і спонсорів, вдалось зробити капітальні ремонти в навчальних закладах Угнова, Потороці, Волсвина, Стенятина, придбати комп’ютерну техніку для  Перетіцького НВК ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок. Зроблені капітальні ремонти в медичних установах  Белза, сіл Варяж, Княже і Горбків, в Народних домах Боянич та Варяжа. Закуплені сценічні костюми для ансамблю “Галицькі візерунки” Народного дому с. Комарів Волицької сільської ради, обладнання для створення сучасного інтерактивного  класу-музею на  базі  шкільного  зразкового  музею отця Осипа  Лещука  Стаївської  ЗШ І-ІІ ст., обладнання для облаштування дитячого ігрового майданчику Острівського НВК ЗІ І-ІІІ ст..,камери відео спостереження в м.Сокаль.

Станом на сьогодні ще 17 проектів місцевого розвитку Сокальського району перебувають на стадії реалізації.

А загалом цього року 40 мікропроектів Сокальщини стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки. З них 13 за напрямом «Освіта», 9 – «Медицина», 1 – «Екологічні ініціативи» і 17 реалізуються місцевими радами.

У 2018 році на реалізацію проектів місцевого розвитку з районного бюджету Сокальського району було виділено 2 320 416 грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.