Головна / Влада працює / На Сокальщині з робочим візитом побував Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак

На Сокальщині з робочим візитом побував Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак

21 червня в Сокальській райдержадміністрації відбулася розширена нарада під головуванням Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака щодо актуальних екологічних проблем Сокальського, Кам’янського-Бузького районів та м. Червоноград. У нараді взяли участь представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Львівської облдержадміністрації, керівництво та голови місцевих рад Сокальського та Кам’янко-Бузького районів, мер м. Червоноград, керівники/голови ОТГ, представники міжнародних організацій та інші. Під час наради говорили про реформу управління відходами: держава-регіони-громади, про стан водних ресурсів басейну Західного Бугу, про результати проекту по збереженню та сталому використанню торфовищ. Досвід Ніжина. Також відбулася презентація проекту ПРООН-ГЕФ «Сприяння розвитку раціонального тваринництва та збереженню екосистем в північних областях України».

У вступному слові Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак зазначив, що в Україні триває робота над регіональними планами управління відходами, які відображатимуть потреби кожної області щодо необхідної кількості сміттєсортувальних ліній, сміттєпереробних заводів та іншої необхідної інфраструктури. «Після аварії у Грибовичах ми вперше провели інвентаризацію всіх існуючих сміттєзвалищ, із фахівцями Євросоюзу розробили сценарій реформи – Стратегію управління відходами, ухвалили Національний план її реалізації. Люди чекають на практичні відповіді: що робити з відходами, як їх сортувати, як зменшити обсяги, куди здати папір, скло, пластик, батарейки чи стару побутову техніку. Все це має бути прописано у регіональних планах, над якими зараз працюють обласні державні адміністрації і до написаннях яких мають бути залучені територіальні громади», – пояснив високопосадовець. Роботу над регіональними планами має бути завершено до 2020 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!