Влада працює

На території Сокалької громади відновлюватимуть русло річки Красносілка

Заходи, спрямовані на екологічне оздоровлення річок, в тому числі ревіталізація річок включені до Стратегії розвитку громад.

Для реалізації пілотного проєкту ревіталізації малих річок, на території Львівської області в басейні Західного Бугу визначено річки Красносілка (протікає на території Белзької ТГ та Сокальської ТГ Червоноградського району) та Болотня (протікає на території Червоноградської ТГ, Белзької ТГ та Великомостівської ТГ Червоноградського району).

Під ревіталізацією річок розуміють відновлення водотоків або ж певних їхніх ділянок до їхнього первинного природного стану, а саме відновлення природного русла річки шляхом ліквідації несанкціонованих перешкод, розчищення русел від замулення з метою покращення гідробіологічного режиму та оздоровлення річки.

Сьогодні, працівники БУВР Західного Бугу та Сяну спільно з представниками Сокальської та Белзької територіальних громад провели огляд річки Красносілка для вивчення локальних проблемних питань і подальшого напрацювання пропозицій щодо їх вирішення, а також проведено інвентаризацію гідротехнічних споруд на річці Красносілка з метою розробки проєктної документації для відновлення річки до її природного стану.

Заходи, спрямовані на екологічне оздоровлення річок, в тому числі ревіталізація річок включені до Стратегії розвитку громад.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.