Влада працює

На території Сокальської міської ради дозволено працювати підприємцям, але з певними обмеженнями

Учням 1-4 класів рекомендовано до 27 квітня перебувати на дистанційному навчанні, з 28 квітня підвищиться температурний режим і учні початкових класів зможуть вийти на очне навчання.

У Сокальській міській раді під головуванням міського голови Сергія Касяна відбулося восьме засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному було два питання: “Про вжиття додаткових заходів з попередження поширення коронавірусної інфекції та недопущення її спалахів” та “Про облаштування в населених пунктах міської територіальної громади спеціальних місць для забору води пожежно-рятувальною технікою”.

За словами в.о. головного лікаря КНП “Сокальська РЛ” Романа Шведа, ситуація з коронавірусом в Сокальській ОТГ контрольована. Однак з початку тижня є незначний ріст хворих, які перебувають в стаціонарі. Ідуть Великодні свята, тому необхідно обмежити скупчення людей і контактування, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Міський голова Сергій Касян зазначив, що мав зустріч з підприємцями, які провадять діяльність на території міської ради. Підприємці змушені платити податки, годувати сім’ї, тому просять дозволити їм торгувати. Адже напередодні Великодня значна частина сокальчан їздить на ринок, у магазини в сусідні міста — Нововолинськ, Володимир-Волинський, де працюють ринки і магазини, а наші підприємці втрачають покупців, несуть значні збитки.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію та думку підприємців, міська комісія дозволила здійснювати замовлення на виніс суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення. Також комісія вирішила обмежити перебування відвідувачів в приміщеннях торговельних закладів не більше однієї особи на 10кв.м. торговельної площі. Учням 1-4 класів рекомендовано до 27 квітня перебувати на дистанційному навчанні, з 28 квітня підвищиться температурний режим і учні початкових класів зможуть вийти на очне навчання. Учні старших класів у “червоній зоні” навчаються дистанційно.

Про облаштування в населених пунктах міської територіальної громади спеціальних місць для забору води пожежно-рятувальною технікою” доповідав начальник 22 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Львівській області Роман Винниченко. Він зазначив, що минулого тижня обстежено всі пожежні гідранти, на момент перевірки жодного несправного пожежного гідранта не виявлено, лише необхідно поновити вказівники пожежних гідрантів.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.