Влада працює

На вулиці Топольній у Львові забудовник зобов’язався побудувати навчальний заклад на 3 тисячі квадратних метрів

Колегія погодила зобов’язання щодо забудовника про будівництво навчального закладу на 3 тис м кв на вул. Топольній

Відповідні зобов’язання до проекту ухвали «Про затвердження ТзОВ “Дизайн-Майстер“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Топольній, 4» погодили сьогодні під час засідання колегії Львівської міської ради. З такою ініціативою виступив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко. Відтак, реалізація ухвали буде можливою за умови, що забудовник виконає зобов`язання щодо будівництва навчального закладу на 3 тис м кв.

«Ми із забудовниками вийшли на те, що поруч із житлом на цій ділянці можливо збудувати цей заклад. Це фактично міжшкільний ресурсний центр, який дозволить розвантажити школу. Він становить близько 3 тис м кв. Чекаємо на гарантійний лист від забудовника», – зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

«Ми в ухвалі прописуємо, що на 3 тис м кв буде шкільна установа, яка перебуватиме за 50 м від існуючої школи. Це треба терміново збудувати на наступний рік, тому що так можна всю старшу школу туди перевести та вирішити проблему. Це потрібно внести в ухвалу – на 3 тис м кв буде створена освітня установа», – акцентував міський голова Львова Андрій Садовий.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.