Влада працює

У Львові на вулиці Під Голоском облаштовують об’єкти соціальної інфраструктури

Сьогодні під час чергової робочої наради за участю мера Львова в мікрорайоні вул. Під Голоском обговорили облаштування об’єктів соціальної інфраструктури в новозбудованих житлових комплексах. Йдеться про ЦНАП, амбулаторію сімейної медицини, освітні заклади

«Відбувся дуже якісний і ефективний робочий виїзд. Ми оглянули кілька об’єктів, які будуються в цьому мікрорайоні. Найперше, відбулася зустріч з мешканцями будинку «Львівська мрія», де забудовник, на превеликий жаль, ввів в оману і міську раду, і тих мешканців, які купили там квартири. Через це будівництво там було зупинено, і, власне, була зустріч міського голови з ініціативною групою для пошуку варіанту, як вирішити цю проблему. Тобто з одного боку ми розуміємо, що порушення, яке відбулося, має мати певне реагування, а з іншого боку – люди, які там купили квартири, не винні, і тому, власне, міський голова дав доручення знайти варіант, яким чином це питання врегулювати. І ще позитивне – в цьому будинку можна буде облаштувати Центр надання адміністративних послуг, площею близько 350 кв м.

Також відбулося ще декілька зустрічей. Як ви знаєте, на сьогодні в нас діє мораторій на видачу нових містобудівних умов і обмежень в цьому мікрорайоні, тобто будівництво нового житла не здійснюється. Водночас ми працюємо над тим, щоби соціальна інфраструктура доганяла те житло, яке тут було збудоване і ще будується. Власне, сьогодні оглядали одне приміщення, яке може бути використане під амбулаторію сімейної медицини, і це приміщення готовий місту віддати один із забудовників. По ще одному приміщенню думаємо, що там має бути: можливо, центр дитячого дозвілля, чи медіатека, чи щось інше.

Завершили ми цей візит у приміщенні дитячого садочка, який будується коштом одного із забудовників, але буде переданий у власність міста – це буде комунальний садок, і він уже на завершальній стадії. Нас запевняють, що у вересні він вже буде зданий під ключ з повним ремонтом, з меблями, з обладнанням», – прокоментував Любомир Зубач, заступник міського голови з містобудування.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.