Влада працює

У Львові тривають роботи з реконструкції вулиці П. Орлика

«На вул. Пилипа Орлика демонтували дорожнє покриття і проводять роботи з прокладання нового водопроводу», - ЛКП «Львівавтодор»

Тривають роботи з реконструкції вул. П. Орлика. Ремонтують ділянку від вул. Віри, Надії, Любові до будинку № 2. Проводить реконструкцію підрядна організація ТзОВ «Онур»

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», станом на 5 липня роботи зосереджені на ділянці від будинку № 2 до міської дитячої лікарні. Тут вже демонтували дорожнє полотно і проводять роботи з прокладання нового водопроводу.

«На вул. Пилипа Орлика роботи зосереджені на ділянці від будинку № 2 до міської дитячої лікарні. Коли завершать на цій частині, то перейдуть на ділянку від лікарні до вул. Віри, Надії, Любові. Розділили так для того, щоб забезпечити заїзд до лікарні.

Отож, на ділянці від будинку №2 до міської дитячої лікарні підрядник демонтував тротуарну плитку, старе асфальтобетонне покриття, та старі опори освітлення. Також видалено всі старі зелені насадження, які підлягали зрізці відповідно до акту обстеження та проєкту реконструкції. Відзначу, що проєктом передбачено розширення вулиці і облаштування нових паркомісць.

Зараз на цій ділянці тривають роботи з прокладання нового водопроводу, встановлюють гідранти та влаштовують корито для дорожнього покриття. Вже встановлено футляри під кабелі зовнішнього освітлення та заливають фундаменти під опори», – розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, реконструкція вул. П. Орлика розпочалася у 2020 році. Вартість робіт – 74,8 млн грн. Проєктно-кошторисна документація розроблена у 2019 році проєктною організацією ЛКП «Інститут Просторового Розвитку» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Проєктом реконструкції передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика, влаштування підпірної стінки поблизу лікарні, реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання та ін.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.