Влада працює

Нагороди ЦВК найкращим працівникам виборчих дільниць Львівщини

24 квітня голова Львівської обласної ради Петро Колодій вручив Почесні грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії найкращим працівникам окружних і дільничних комісій Львівщини.

– Завдання працівників виборчих комісій  не піддаватися на тиск, провокації, застосування адмінресурсу та чесно і відповідально робити свою справу, – наголосив Петро Колодій.  Я впевнений, що сьогодні тут зібралися люди, які в своїй роботі керуються принципами верховенства права, об'єктивності та неупередженості, вони чесно забезпечують реалізацію конституційних прав громадян України.

Нагороди вручено, як зазначено в Постановах Центральної виборчої комісії України, за сумлінне виконання обов'язків щодо організації підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року та за сприяння ЦВК у здійсненні нею виборчих повноважень. У списках нагороджених  голови та члени окружних і дільничних виборчих комісій, провідні спеціалісти відділу ведення Державного реєстру виборців, а також системні адміністратори, юристи та бухгалтери виборчих комісій у Львівській області. Усього було нагороджено 83 членів виборчих комісій. Серед них, від Сокальщини,  Грамотою  голова окружної виборчої комісії ВО №124 Оксана Свідрун; Подяками  члени окружної виборчої комісії та голови дільничних комісій  Геннадій Місюренко, Тетяна Чугай, Наталія Латинник, Анатолій Василишин, Олена Назарова, Володимир Практика.

(Пресслужба Львівської обласної ради).

Фото Василя Танкевича.     

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.