Влада працює

В Яворові відключено енергопостачання у військовому містечку

27 червня 2019 року в райдержадміністрації відбувалися зустрічі та наради щодо врегулювання питання відключення енергопостачання в 53 військовому містечку. За результатами копіткої роботи вдалося врегулювати питання щодо відновлення електропостачання в м Яворові в 53-військовому містечку.

«На сьогодні Будинок управління неможливо включити, тому що борги залишилися, але мешканців 53-го містечка буде світло, будуть укладенні договори з кожним мешканцем окремо. Наголошую, протягом доби світло появиться в кожному будинку» – голова райдержадміністрації Ігор Самардак.

Висловлюємо вдячність Львівській обласній адміністрації Ростиславу Замлинському, Ірині Гримак, за допомогу врегулювання даного питання. А також всім, хто долучився до розв’язання проблеми.

Нагадаємо, що будинок управління №1 Яворівської КЕЧ залишилось без електроенергії через борг перед постачальником «останньої надії» «Укрінтеренерго», і 26 червня, за результатами засідання ТЕБ і НС, надіслано листи в правоохоронні органи щодо перевірки законності дій ПАТ «Львівобленерго» по відключенню електропостачання населенню 53-го містечка м.Яворів та будинку управління щодо виникнення заборгованості перед ПАТ «Львівобленерго».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.