Головна / Влада працює / Порушені терміни, вимоги….

Порушені терміни, вимоги….

Прокуратура району провела перевірку додержання вимог Законів України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" щодо захисту прав суб’єктів господарювання в діяльності органів місцевого самоврядування та контролю.
 

 В ході проведення перевірки в Сокальській, Великомостівській, Белзькій та Угнівській міських радах встановлено, що плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів затверджені з порушенням порядку та строків, не містять цілей прийняття регуляторних актів, порушені вимоги щодо оприлюднення прийнятих планів діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та самих актів.
 

 Окрім того, перевіркою в Сокальській районній санітарноепідеміологічній станції встановлено, •що частина документів дозвільного характеру видана із порушенням встановлених строків, не забезпечено оприлюднення та вільний доступ до необхідної суб’єктам господарювання інформації для провадження ними господарської діяльності.
 

 Під час перевірки в управлінні ветеринарної медицини в Сокальському районі з’ясовано, •що скерування інспекторів управління на проведення перевірки не відповідає вимогам чинного законодавства, не забезпечено оприлюднення та вільний доступ до необхідної суб’єктам господарювання інформації для провадження ними господарської діяльності, неналежно контролюється стан виконання приписів державних інспекторів управління.
 

Для усунення цих порушень у вищевказані органи місцевого самоврядування та органи контролю внесені подання.
 

***
 

Прокуратура району провела перевірку додержання вимог законодавства про плату за землю органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та органами державного контролю району.
 

Виявлено окремі порушення земельного та податкового законодавства в діяльності Сокальської РДА, Державної податкової інспекції в Сокальському районі, Великомостівської міської ради, Жвирківської селищної ради, Волицької та Острівської сільських рад.
 

 Встановлено факт укладання Сокальською РДА семи договорів оренди землі, Волицькою сільською радою  три договори оренди, де річна сума орендної плати нижча, ніж передбачено законом. Заходів для приведення відповідних договорів оренди у відповідність до вимог закону ДПІ в Сокальському районі своєчасно не вжито.
 

 Місцеві ради на неналежному рівні також здійснюють контроль за своєчасністю плати за •землю та орендної плати фізичними особами та суб’єктами господарювання на відповідній території.
 

 На усунення виявлених порушень прокуратура району внесла подання в Сокальську РДА, ДПІ в Сокальському районі та відповідні місцеві ради.
 

 Іван КАЛЬКА,
прокурор прокуратури Сокальського району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 − 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!