Головна / Влада працює / Навчання по підготовці обласного конкурсу мікропроектів відбулися у Сокалі

Навчання по підготовці обласного конкурсу мікропроектів відбулися у Сокалі

“Мета – не змінювати правила” – Іван Собко

18 грудня у Сокалі відбулися навчання, для конкурсантів Сокальського району та міста Червоноград, з підготовки мікропроектів місцевого розвитку у 2018 році. Навчання провів начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків у Львівській обласній раді Іван Собко.

На навчаннях були присутні голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко та депутат Львівської обласної ради (представник Сокальщини) Сергій Касян.

Іван Собко розповів, що конкурс мікропректів має неабиякий позитивний ріст, адже виконання проектів у 2017 році сягає 99.9 %, натомість у 2016 році цифра виконання складала 99.4%.

Львівська обласна рада, на 2018 рік на “Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки” передбачила суму у 105 мільйонів гривень. “25 жовтня 2017 року, рішенням №542 Львівської обласної ради, була затверджена програма обласного конкурсу проектів місцевого розвитку. У програму, яка діяла у попередні роки, внесено ряд змін, а саме: до проекту потрібно додати довідку балансоутримувача, кошти громади та спонсора тепер кладемо на різні рахунки, а в пріорітети додано розділ Екологічні пріорітети”. Також Іван Собко наголосив на тому, що прийом заявок вже розпочався 11 грудня 2017 року і триватиме до 2 лютого 2018 року. “Проекти, які надійдуть до 26 січня, секретаріат зможе переглянути, опрацювати та відповісти, якщо є зауваження, ще і час буде на виправлення” – зазначив Іван Собко, додавщи, що: “Проекти, які ж надійдуть у останній тиждень подачі, такої можливості не матимуть”.

На закінчення семінару-навчання, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків у Львівській обласній раді Іван Собко також похвалив проекти Сокальського району та міста Червоноград за 2017 рік, які реалізовані на 99%.

Навчання по підготовці обласного конкурсу мікропроектів відбулися у Сокалі

“Коли є можливість написати один твердий проект на установу (кап.ремонт, реконструкція) та один м’який (закупівля обладнання, матеріалів), то варто такою можливістю скористатися” – додав Іван Собко.

Із рішенням №542 (Програма проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області
на 2017 – 2020 роки) можна ознайомитися ТУТ

Презентація із семінару-навчання по написанню проектів на конкурс ТУТ

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!