Влада працює

Неподалік Львова планують створити стрілецький тир

Комунальному підприємству ЛКП «Спортресурс» надали дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у селах Великі Грибовичі і Малехів та розроблення детального плану території для використання її як стрілецького тиру. За відповідне рішення на сесії міської ради проголосував 51 депутат.

Орієнтовна площа території – 25 га. Там планую облаштувати стрілецький тир, стрільбище, гостьову автостоянку та об’єкти придорожнього сервісу для відвідувачів.

Мета створення такого тиру – розвиток стрілецького спорту на території Львівської міської територіальної громади та проведення стрілецьких навчань для населення.

«Стрілецький тир – необхідний для нашого міста. Зараз така ситуація, що треба сприяти всім, хто хоче займатися стрілецькою справою. Тому окрім створення тиру на Грибовичах, ми в цій програмі передбачаємо фінансову підтримку для всіх, хто надає відповідні послуги.

Стосовно СКА був візит міністра оборони, під час якого було прийнято рішення серйозно перебудувати цей комплекс та привести його до належного стану.

Якщо говорити про тир на вул. Єрошенка, то я туди їздив, спілкувався з мешканцями, спортсменами. Ми однозначно зобов’язані їм допомогти. Обласна рада їм на рік виділяє 900 тисяч гривень, цього недостатньо.

Враховуючи загрозу, яка є перед нашою державою, ми маємо вибудовувати територіальну оборону, сильнішу ніж в Швейцарії і Ізраїлі. В цих країнах кожен громадянин вміє володіти зброєю. Щоб досягти такого ж рівня, нам потрібно розбудовувати не один і не два таких стрільбища. Тому зараз ми запускаємо в роботу створення стрілецького тиру по цій ухвалі, а паралельно опрацьовуємо наступні ділянки. Наразі бюджетних коштів не виділяємо, а будемо приймати рішення, коли будемо мати повну картину щодо наших планів», – наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Окрім того, під час обговорення цього питання було прийнято рішення про створення робочої групи, в яку увійдуть профільні фахівці зі стрілецької справи, представники кожної депутатської фракції та мешканці прилеглих території.

Голос Сокальщини на GoogleNews