Головна / Влада працює / Незаконні посіви маку – злочин

Незаконні посіви маку – злочин

Поширення наркоманії та зростання злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, набувають усе більших масштабів і стають серйозним соціальним злом, яке негативно впливає на життя, здоров’я та благополуччя людей.
 

 Незважаючи на постійне інформування населення району про заборону посіву та вирощування на території Сокальського району, щороку продовжується незаконний посів та вирощування снодійного маку, що згідно зі ст. 310 Кримінального Кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 7 років.
 

До кримінальної відповідальності за цією статтею в більшості притягуються особи похилого віку, яких не поінформували про заборону посіву, що свідчить про неналежну профілактичну роботу, яку мають проводити сільські голови району.
 

 Вже в цьому році прокуратура району підтримала державне обвинувачення по восьми кримінальних справах цієї категорії, по яких Сокальським районним судом винним особам призначено покарання.
 

Зоряна ОНИШКЕВИЧ,
старший прокурор прокуратури Сокальського району, молодший радник юстиції.    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − six =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!