Головна / Влада працює / Про пільгові перевезення на Сокальщині

Про пільгові перевезення на Сокальщині

Йшлося на нараді з перевізниками, яка відбулася в райдержадміністрації. Заступник голови райдержадміністрації Наталія Карташова поінформувала, що нарада ініційована у зв’язку із збільшенням звернень громадян щодо відмови у пільговому перевезенні. Зокрема, вона відзначила, що надійшло дві скарги на водіїв, що здійснюють перевезення по маршруту "Центр-поліклініка", які відмовилися перевозити пасажирів пільгових категорій. Згідно з договором, який підписаний між перевізником і міською радою, немає обмеження у кількості перевезень пільгових категорій громадян. Н. Карташова також наголосила перевізникам, що у кожній маршрутці, автобусі мають бути належним чином оформлені кутки споживача, де вказано, хто здійснює перевезення по маршруту, права і обов’язки водіїв і пасажирів, а також зазначено, яка категорія громадян користується пільгами при перевезенні.

Начальник управління праці і соціального захисту населення Володимир Огінський проінформував, що неодноразово надавали роз’яснювальні листи щодо пільгового перевезення, щоб помістити цю інформацію в автобусах, маршрутках. Цьогоріч знову це зробили у вигляді таблички, що повинна висіти у кожній маршрутці. Відшкодування за пільгові перевезення управління праці та соціального захисту населення проводить у межах бюджетних призначень, цьогоріч вони збільшились майже вдвічі. В. Огінський розповів, що з початку цього року в управління надійшло сім скарг щодо перевезень, усі вони скеровані перевізникам для надання роз’яснень, проте жодної відповіді не надійшло. Він також наголосив, що необхідно чітко дотримуватись графіку курсування маршруток, в жодному разі не об’єднувати рейси.

Начальник відділу економічного аналізу, інвестиційної політики та підприємництва управління економіки Сокальської РДА Лілія Смолярчук розповіла присутнім, що тепер значно збільшилося число скарг на перевезення, особливо на маршрут "Сокаль-Лучиці", є звернення як від громадян, так і від депутата районної ради. Жителі Лучиць, Шарпанців незадоволені графіком курсування маршруток, який не погоджений з сільським головою (усі вони мають бути погоджені з територіальними громадами в особі сільського голови). Є проблеми і у курсуванні маршрутки "Червоноград-Старгород", бо в неділю немає рейсів у село.

Після наради директор Сокальської філії ТзОВ "Фіакр-Львів" Ігор Сидор прокоментував ситуацію з перевезеннями пасажирів. Ось що він сказав:

– Окрім звернення стосовно маршруту "СокальШарпанці", жодних скарг щодо перевезень на адресу підприємства не надходило. Нас дивує позиція Сокальської РДА, яка заявляє, що побільшало скарг на перевезення, при цьому жодних з них до нас не скеровують для ознайомлення, надання відповіді та належного реагування.

Щодо рейсу "СокальШарпанці", то тепер графік руху, затверджений Львівською ОДА, є фактично таким самим, як діяв протягом останніх п’яти років. До нас надійшли звернення від громади с. Шарпанці щодо внесення змін до графіків руху, розглядаємо це питання, думаю, що найближчим часом відкоригуємо графіки руху, які задовольнятимуть усі сторони.

Крім цього, важливою проблемою залишається катастрофічний стан дороги до с. Лучиці. У разі проведення ремонтних робіт на вищевказаній ділянці дороги наше підприємство готове розглянути можливість збільшення кількості рейсів до Лучиць і Шарпанців.

Стосовно маршруту "ЧервоноградСтаргород", то графік руху погоджений з сільською радою, жодних зривів рейсів та відхилень від нього ми не допустили, а скарг до нас не надходило.

Зазначу, що Сокальська філія ТзОВ "ФіакрЛьвів" завжди готова до конструктивної співпраці з територіальними громадами, сільськими головами, керівництвом Сокальської РДА та депутатським корпусом щодо надання якісних послуг з перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством України.

Хочеться вірити, що водії маршруток будуть привітні, дотримуватимуться графіку руху, а пасажири вчасно і з комфортом добиратимуться до місця призначення.

Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!