Влада працює

Про наболілі питання району говорили з головою облдержадміністрації

13 березня 2013 року народний депутат України Степан Курпіль та голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк зустрілися з головою Львівської обласної державної адміністрації Віктором Шемчуком.

Особливу стурбованість було висловлено щодо катастрофічного стану автомобільних доріг загального користування на території району. Адже проїзд транспортних засобів на багатьох ділянках надзвичайно утруднений, що навіть зумовлює відмову перевізників від обслуговування маршрутів загального користування між населеними пунктами району. Сокальський район не має належного сполучення з обласним центром, Волинською областю, Радехівським, Жовківським та Кам'янка-Бузьким районами, оскільки основні дороги загального користування у Сокальському районі перебувають у катастрофічному стані, що загрожує безпеці дорожнього руху.

У зв'язку з численними зверненнями сільських, селищної, міських рад Сокальського району, обговорено також проблему неврегульованості механізму передачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Це зумовлюється такими причинами  на територіях рад розміщені земельні ділянки, які були розпайовані, але власники з тих чи інших причин не оформили на них правовстановлюючі документи, або власники яких померли, а спадкоємці не оформили у встановленому порядку правовстановлюючі документи на ці ділянки. Також на територіях місцевих рад є землі запасу, які відповідно до Земельного кодексу України передаються у власність або у користування на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Виготовлення такої документації потребує значних фінансових затрат та триває довгий час, а невикористання земель зумовлює значні ненадходження до бюджетів місцевих рад.

Голова ОДА Віктор Шемчук, голова районної ради Ігор Дацюк та народний депутат України Степан Курпіль обговорили й питання діяльності ДП "Львіввугілля", у зв'язку із затвердженням Міністерством енергетики та вугільної промисловості України поетапного плану дій щодо передачі збиткових шахт на підготовку до ліквідації та відсутністю механізмів по захисту соціально-економічних та трудових прав шахтарів.

Голова облдержадміністрації Віктор Шемчук запевнив, що докладе зусиль для вирішення проблем Сокальщини, які обговорювалися.

Василь СОРОЧУК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.