Головна / Влада працює / Про злочини у сфері оподаткування повідомляє ВПМ ДПІ у Червонограді

Про злочини у сфері оподаткування повідомляє ВПМ ДПІ у Червонограді

Злочини у сфері оподаткування
 

Відділ податкової міліції ДПІ у м. Червоноград за п’ять місяців 2012 року виявив 16 злочинів у сфері оподаткування. Всього попереджено необгрунтованого відшкодування з Державного бюджету податку на додану вартість на загальну суму 3 млн. 337 тис. грн.
 

Ухилення від сплати податків•при продажу нерухомості
 

В травні цього року за матеріалами, зібраними відділом податкової міліції ДПІ у м. Червоноград, порушено кримінальну справу за ст. 212•ч. 3 Кримінального Кодексу України по одному з червоноградських підприємств. Службові особи даного підприємства ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах, на 2 млн. 972 тис. грн., при проведенні операцій з нерухомістю підприємства. Проводиться слідство.
 

Надходження до бюджету
 

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград на території обслуговування протягом п’яти місяців 2012 року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету на суму 2 млн. 106 тис. грн.
 

Операція «Акциз»
 

За січень-травень ц. р. працівники відділу податкової міліції ДПІ у•м. Червоноград провели ряд заходів, скерованих на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Виявлено та вилучено таких підакцизних товарів на загальну суму 1 млн. 453 тис. грн., порушено 5 кримінальних справ за ст. 204 ч. 3 Кримінального Кодексу України.
 

Р. ЮРИСТОВСЬКИЙ, в. о. начальника ВПМ ДПІ у м. Червонограді Львівської області Державної податкової служби, підполковник податкової міліції.              

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!