Влада працює

Про операцію “Первоцвіт-2013” на Сокальщині

З 25 лютого по 20 травня ц. р. проводяться профілактичні заходи під умовною назвою "Первоцвіт-2013".

Непоправних втрат завдає масовий збір першоцвітів  підсніжника, конвалії, проліска, цикламена, крокусу: вони повністю можуть зникнути. Цінні першоцвіти занесені до Червоної книги України і будьякий їх збір чи пошкодження суворо забороняються.

Проте цю заборону ігнорують відкрито і нахабно. Ділки, які наживаються на знищенні рідкісних і зникаючих рослин, повинні зрозуміти, що, добуваючи собі гроші, вони позбавляють своїх дітей і онуків змоги бачити цю красу в майбутньому. За таке порушення їх очікує адміністративна відповідальність у виді штрафів та стягнення збитків (в перерахунку на кожну рослину), передбачені статтями 881, 159 та 160 Кодексу України про адміністративне порушення. А саме: порушення ст. 881 КУпАП тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 51 до 255 грн.; порушення ст. 159  у розмірі 1751 грн.; порушення ст. 160  1785 грн.

Закликаємо всіх небайдужих до навколишнього середовища громадян приєднатися до державної операції "Первоцвіт2013", проявити екологічну свідомість  не зривати, не продавати і не купувати перших весняних квітів заради збереження унікальної української природи.

Шановні сокальчани! Не залишайте без уваги жодного факту торгівлі первоцвітами та звертайтесь із вимогою припинити це правопорушення до міліції.

Тел. 102 або 22254.

Олександр СІДЕЛЬНИК,
начальник СДІМ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.,
капітан міліції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.