Влада працює

Обласна рада співфінансуватиме виготовлення проєктно-кошторисної документації для Тартаківського замку

У вівторок, 16 березня, Львівська обласна рада затвердила перелік заходів, які будуть співфінансувати з обласного бюджету в межах програми “Охорона, збереження і популяризація історико-культурної спадщини у Львівській області на 2021-2025 роки”

За місяць від часу прийняття самої програми, вдалося збільшити її фінансування – з 22 до 25,15 мільйонів гривень, за рахунок коштів бюджету розвитку Львівщини.

Про це інформує Департамент архітектури та містобудування Львівської ОДА та прес-служба Львівської обласної ради.

До переліку пам’яток, де будуть проводити реставраційні роботи чи виготовляти проєктно-кошторисну документацію повністю або частково за кошти обласного бюджету, увійшли 30 об’єктів.

Загалом перелік заходів відповідає на кілька завдань п’ятирічної програми, кожне з яких поділено на відповідні заходи.

Серед затвердженого переліку Львівською обласною радою є пам’ятка, яка знаходяться в межах Сокальської територіальної громади.

— Комплексна реставрація палацу кін. XIX ст. (ох №1424) пам’ятки архітектури національного значення в с. Тартаків Червоноградського району Львівської області (характер робіт – реставрація) в тому числі виготовлення проєктно-кошторисної документації – 800 000 тис. грн (Співфінансування – 300 000 тис. грн.)65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.