Головна / Влада працює / Звернення щодо недопущення прийняття проекту Закону України «Про засади державної мовної політики»

Звернення щодо недопущення прийняття проекту Закону України «Про засади державної мовної політики»

Президенту України В. Ф. Януковичу Голові Верховної Ради України В. М. Литвину
 

З В Е Р Н Е Н Н Я
щодо недопущення прийняття проекту Закону України «Про засади державної мовної політики» (№9073)
 

Ми, члени Сокальської районної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів війни і праці, вважаємо, що проект Закону України «Про засади державної мовної політики» №9073 від 26.08.2011 р., поданий народними депутатами С. В. Ківаловим,  В. В. Колесніченком, є сепаратистським і закріплює штучний•поділ України на російськомовну та українськомовну частини.
 

Висловлюємо глибоке занепокоєння з приводу можливості прийняття цього проекту, як Закону, що негативно вплине на становище та використання державної мови та підірве важливу роль державної мови як інструмента соціальної інтеграції, а також посилить існуючі поділи у суспільстві за мовною ознакою.
 

Мільйони кращих синів і дочок України зазнавали страшних поневірянь, переслідувань та репресій, іноді тільки за те, що відмовлялись зректися рідної мови. Намагання прийняти законопроект про фактичне знищення української мови – це не просто передвиборча ініціатива відповідних політичних сил, а злочин проти України та проти нації.
 

Зважаючи на те, що українська мова має непорушний статус єдиної державної у відповідності з Конституцією, і цей статус не підлягає будьякому перегляду, звертаємось до Вас з проханням унеможливити будьякі утиски державної української мови, та не допустити розгляду і прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про засади державної мовної політики» №9073 і не підписувати цей законодавчий акт.
 

Члени Ради ветеранів війни і праці Сокальщини (Львівська область): Ярослав СТЕФАНИШИН, Степан КОМНАТНИЙ, Зіновій ШТОКАЛО, Ніна СЕРГЄЄВА, Мирослав БАБСЬКИЙ, Юлій ЛУКОМСЬКИЙ, Ярослав ІРЗА.       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!