Головна / Влада працює / Звернення оргкомітету з підготовки та проведення заходів Тижня охорони праці у Сокальському районі

Звернення оргкомітету з підготовки та проведення заходів Тижня охорони праці у Сокальському районі

28 квітня 2013 року, відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006, наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній день охорони праці. За підтримки Міжнародної організації праці, починаючи з 2002 року, цей день відзначають понад 100 країн світу.

Відповідно до рекомендацій МОП у 2013 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом «Запобігання професійним захворюванням».

Зараз рівень професійної захворюваності є серйозною медикосоціальною та економічною проблемою глобального масштабу.

Недосконалість системи профілактики професійних захворювань дуже негативно впливає не лише на працівників та їхні родини, але й на суспільство в цілому. Варто зауважити, що профілактика професійних захворювань набагато ефективніша і менш витратна, ніж лікування або реабілітація потерпілих. Саме тому ми повинні зробити конкретні кроки, щоб розширити можливості профілактики професійних захворювань.

Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.

Організаційний комітет звертається до керівників підприємств, установ, організацій та профспілок району із закликом переглянути своє ставлення до здоров’я працівників, зосередити зусилля на виконанні вимог законодавства України про охорону праці та гідно відзначити у квітні 2013 року День охорони праці на кожному підприємстві. Оргкомітет пропонує протягом квітнятравня вшанувати пам’ять працівників, які загинули на виробництві, відвідати сім’ї потерпілих, знайти можливості для надання їм допомоги з вирішенням матеріальних та інших проблем.

Від оргкомітету: Анастасія Поліщук – спеціаліст І категорії сектору•праці управління соціального захисту населення Сокальської РДА; Олена Рудак – начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокальському районі Львівської області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!