Головна / Влада працює / Звернення відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації до виборців Сокальського району

Звернення відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації до виборців Сокальського району

27 липня Центральна виборча комісія оголосила про початок з 30 липня виборчого процесу з виборів народних депутатів України, що відбудуться 28 жовтня 2012 року.

12 квітня 2012 року Центральна виборча комісія прийняла постанову № 66 "Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі". Відповідно до цієї постанови на території Сокальсь•кого району утворено 112 виборчих дільниць на яких відбуватиметь•ся голосування у день виборів.

Право голосу на виборах депутатів України мають громадяни України, яким на день голосування виповнилося 18 років. Підставою реалізації виборцем свого права на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці. Виборець може бути включений до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

З 8 жовтня 2012 року дільнична виборча комісія надає для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії попередні списки виборців. Виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення списку виборців, а також про включення до списку виборців.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації приймає звернення від виборців постійно та надає консультації щодо внесення змін та включення до Державного реєстру виборців.   

В черговий раз звертаємося до виборців з проханням перевірити дані про себе і своїх близьких щодо включення та правильності внесення їх до Державного реєстру виборців. Особливо звертаємося до виборців, які не знаходили себе в списках на виборах депутатів до Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, до виборців, які перебували за межами України, які проходили військову службу, відбували пока рання та до виборців, які будуть голосувати вперше  просимо знайти час і уточнити інформацію про себе •у Державному реєстрі виборців.

Перевірити дані у Державному реєстрі виборців можна вже сьогодні, не варто чекати того моменту, коли списки будуть на виборчих дільницях. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації знаходиться за адресою: м. Сокаль, вул. А. Шептицького, 26, в приміщенні Сокальської райдержадміністрації (IV поверх), телефони: 73057, 73778.

Марія МЕЛЬНИК,
в. о. начальника, головний спеціаліст ВВ ДРВ Сокальської РДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!