Головна / Влада працює / В селах Волиця і Волсвин на Сокальщині триває будівництво амбулаторій

В селах Волиця і Волсвин на Сокальщині триває будівництво амбулаторій

27 листопада голова Сокальської районної ради Микола Пасько, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська та головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед оглянули хід будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах Волиця і Волсвин.

Медичні установи будують у межах виконання ініціативи Президента України з розвитку і підтримки сільської медицини. Проєкти ідентичні, приміщення площею 330 м.кв. Роботи здійснюються за кошти субвенції з державного бюджету, в сумі 17 млн. грн. Також було виділено фінансування із районної скарбниці – 1 млн. 700 тис.грн., що становить 10% від загального проекту.

 

Серед основних проблемних питань, які обговорили керівники району із головами Волицької та Волсвинської сільських рад Надією Білик і Катериною Крук – це відсутність електроенергії в будівлях амбулаторій. Адже проектанти і замовник робіт, управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації, не врахували необхідність підключення медичних установ до електропостачання. На сьогодні, відсутність світла та опалення в будівлях можуть суттєво затримати хід будівництва, враховуючи холодні погодні умови.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько разом з головам Волицької та Волсвинської місцевих рад опрацювали можливості для обігріву приміщень в зимовий період. Він також повідомив, що на найближчому засіданні сесії Сокальської районної ради буде розглядатись питання про виділення додаткових коштів з районного бюджету для вирішення проблем з електропостачанням амбулаторій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!