Головна / Влада працює / Петро Колодій та депутати взяли участь у III Різдвяному доброчинному ярмарку «Даймо надію»

Петро Колодій та депутати взяли участь у III Різдвяному доброчинному ярмарку «Даймо надію»

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій та депутати взяли участь у III Різдвяному доброчинному ярмарку «Даймо надію», який відбувся у суботу, 6 грудня, у фойє Львівського академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької.  

Дипломатичний корпус Львова третій рік поспіль організовує такий захід. Кошти, зібрані під час цього ярмарку організатори спрямують на допомогу дітям, хворим на рак – підопічним фонду «Даймо надію». Окрім того, частину коштів вирішили перерахувати дітям учасників Антитерористичної операції.

У рамках ярмарку генеральні та почесні консульства, що діють у Львові, МЗС України, державні установи та самоврядні інституції Львова та Львівської області, а також неурядові організації підготували святкові стенди, на яких відвідувачі ярмарку могли придбати національні солодощі різних країн, ялинкові прикраси, іграшки, сувеніри, страви тощо. Відбулися лотерея, аукціон, різноманітні майстер-класи, театралізовані дійства, презентація-продаж продукції іноземних держав-учасниць.

З великою кількості відвідувачів, які прагнули потрапити на ярмарок, можна зробити висновок, що цей ярмарок користується великою популярністю в мешканців та гостей Львова.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій, який взяв участь у лотереї, зробив кілька покупок, зазначив: «Вітаю ініціативу дипломатів Львівщини, які не залишаються осторонь проблем важко хворих дітей Львівщини та тих подій, що зараз переживає наша держава».

Довідка

Ініціатива проведення першого ярмарку у 2012 році належала дружині Генерального Консула Республіки Польща у Львові пані Беаті Дрозд. Цю ініціативу підтримав Дипломатичний клуб Львова, який об’єднує дипломатів, що виконують у Львові свої місії, а також представництво Міністерства закордонних справ України у Львові.

Метою ярмарку є збір коштів на підтримку діяльності фонду «Даймо надію», який вже протягом кількох років займається паліативною опікою онкохворих дітей у місцях їхнього проживання, а також надає психологічну підтримку близьким хворих. Фонд веде свою діяльність на території м. Львова та Львівської області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!